Şimdi konuşun..
Banana Republic mağazalarında 200 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Banana Republic Bonus! Üstelik 7 taksitle

Banana Republic mağazalarında 200 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Banana Republic Bonus! Üstelik 7 taksitle

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Banana Republic

NASIL KAZANIRIM?

Banana Republic mağazalarından tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Banana Republic Bonus kazanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Banana Republic Bonus kampanyası Banana Republic mağazalarından tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Banana Republic Bonus kazanabilir. Banana Republic Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar sadece Banana Republic mağazalarında 30 Eylül 2015 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Banana Republic Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money, Flexi (sms ile), Bonus Flexi (sms ile ), Bonus Genç (sms ile) katılabilir. 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasında Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına Banana Republic sanal mağazasından yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce “EVET BANANA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde Banana Republic mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.7 taksit kampanyasına Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Flexi, Bonus Genç dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kart sahiplerinin 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BANANA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18-30 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

18-30 Eylül 2015