Şimdi konuşun..
Bambi’de ekstra %10 indirim ve 9’a varan taksit

Bambi’de ekstra %10 indirim ve 9’a varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bambi

NASIL KAZANIRIM?

%10 indirim kampanyası Bambi mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • %10 indirim Bambi mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılan 150 TL üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. İndirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 taksit kampanyası dahilinde Bambi Ayakkabı mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 veya 5 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. Bambi Ayakkabı mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • 9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), DenizBank Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • 9 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir. Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BAMBİ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Ekstra %10 indirim 01-15 Şubat 2016 tarihleri arasinda geçerlidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BAMBİ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak – 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.