Şimdi konuşun..
Armağan'da Bonus'a Özel 75 TL ve üzeri harcamaya<br/>%10 Armağan bonus

Armağan'da Bonus'a Özel 75 TL ve üzeri harcamaya
%10 Armağan bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Armağan Oyuncak

NASIL KAZANIRIM?

Armağan Oyuncak mağazalarından Bonus ile tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • %10 Armağan Oyuncak Bonus kampanyası 5-21 Haziran 2015 tarihleri arasında Armağan Oyuncak mağazalarından tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Kazanılan Armağan Oyuncak Bonus'lar 28 Haziran 2015 tarihine kadar sadece Armağan Oyuncak mağazalarında kullanılabilir. Kampanyadan bir müşteri birden fazla kez yararlanabilir..
  • %10 Armağan Oyuncak Bonus kampanyasına Bonus, Paracard, Money Bonus, Bonus Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile) ve Flexi (sms ile) katılabilmektedir. Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bireysel ve ticari Bonusnet üyesi banka Bonus kredi kararı (Deniz Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti ticari karar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, Tekstil Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbonus Business, ING Bonus Business), sanal ve kontör karar, toptan alışverişler %10 Armağan Oyuncak Bonus kampanyası haricindedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARMAĞAN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5-21 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

5-28 Haziran 2015