Şimdi konuşun..
200 TL ve üzerine 40 TL Armağan Bonus

200 TL ve üzerine 40 TL Armağan Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Armağan Oyuncak

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Armağan Oyuncak mağazalarından ve armaganoyuncak.com.tr ’den Garanti BBVA posundan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Armagan bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 15 Mayıs – 15 Haziran 2020 tarihleri arasında açık olan Armağan Oyuncak mağazalarından ve armaganoyuncak.com.tr ’den tek seferde yapacağınız  200 TL üzeri alışverişlerinizde 40 TL Armağan Bonus kazanın.
  • 40 TL Armağan bonus  , 15 Mayıs – 15 Haziran 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL Armağan Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 40 TL Armağan Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL Armağan Bonus kazanabilir. Açık olan Armağan Oyuncak mağazalarından ve armaganoyuncak.com.tr ’den yapılacak alışverişlerden Armağan Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar armaganoyuncak.com.tr ve açık olan Armağan Oyuncak mağazalarında harcanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 40 TL Armağan Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL Armağan Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL Armağan Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 40 TL Armağan Bonus 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 40 TL Armağan Bonuslar geri alınacaktır.
  • 40 TL Armağan Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Shop&Fly kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL Armağan Bonus  kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 40 TL Armağan Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL Armağan bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mayıs – 15 Haziran 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Mayıs – 30 Haziran 2020