Şimdi konuşun..
Apple’da 1.400 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL bonus

Apple’da 1.400 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Elektronik / Marka: Apple

NASIL KAZANIRIM?

Apple’ın Zorlu ve Akasya mağazalarından ve store.apple.com/tr web sitesinden alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • Apple mağazalarında tek seferde yapılan "1.400 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL bonus' kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyaya; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal kartlar*, Bonus Business ve Easy kartlar ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya Zorlu ve Akasya alışveriş merkezlerindeki Apple mağazaları ve store.apple.com/tr 'den yapılan online alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, APPLE yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Bonus Business, Easy kart sahiplerinin 3340'A SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL bonus kazanabilecektir.
 • Kampanyaya sms ile başarılı katılım sağlayan kart kullanıcılarına; "BONUS İLE APPLE"DA 100 TL BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde katılım onay mesajı gidecektir.
 • Kampanya koşullarını yerine getirerek 100 TL bonus kazanmaya hak kazanan kart kullanıcılarına harcamalarından sonra; "TEBRİKLER BU ALIŞVERİŞTEN EKSTRA 100 TL BONUS KAZANDINIZ!" şeklinde slip mesajı ve "TEBRIKLER. BONUS İLE APPLE"DA 100 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 22-29 TEMMUZ 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir. Online yapılan alışverişlerde sadece sms mesajı gönderilecektir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan; EVET APPLE yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 22 Temmuz- 29 Temmuz 2015 tarihleri arasında, aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 30 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus,IGaranti BBVA, debit kartlar, diğer banka bonus kartları ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • *Sanal kartlar ile kazanılan bonuslar hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile harcanmalıdır. Hesap kesim tarihinden sonra bonuslar sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılacaktır ve bu karttan kullanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, APPLE yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kart sahiplerinin 3340'A SMS gönderilmesi gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Haziran – 15 Temmuz 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

22-29 Temmuz 2015