Şimdi konuşun..
Anı Tur'dan 2000 TL Üzerine<br> Bilet Hediyesi

Anı Tur'dan 2000 TL Üzerine
Bilet Hediyesi

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Anı Tur

NASIL KAZANIRIM?

Uçak bileti 2000 TL üzeri kampanya detaylarındaki kurallara uyan her müşteri tarafından kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 03 Eylül 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Anı Tur web sitesinden, Anı Tur rezervasyon hattından veya Anı Tur acentelerinden tek seferde Bonus Card ile 2.000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alan herkes kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaktır.
 • Müşterinin Avrupa uçak bileti hakkına sahip olabilmesi için avrupayaucuyoruz.anitur.com.tr sitesine girerek katılım koşullarını okuduktan sonra; kendisine mail veya sms yoluyla gönderilen kampanya katılım kodunu kullanarak uçak bileti rezervasyon formuna ulaşması ve formu doldurup çıktısını alması gerekmektedir.
 • Katılımcı, ilgili web sitesinden çıktısı alınan ve eksiksiz doldurduğu rezervasyon formunu ıslak imzalı orijinal hali ile birlikte, yurt içi otel rezervasyon hizmetinin alındığı tarih, ad soyadı, iletişim ve ödeme detayını gösteren ıslak imzalı voucher (tahsilat makbuzu) aslı veya fotokopisini en geç 15 gün içinde Anı Tur posta iletişim adresine (Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol caddesi No: 8 Ataşehir/İSTANBUL) kargo firmasıyla göndermekle yükümlüdür.
 • Evrakların kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının Anı Tur'a ulaşması ile birlikte, gerekli kontroller yapılarak müşterinin talep ettiği tarihlerle ilgili uçuş teklifleri oluşturulacaktır.
 • Müşteri, Anı Turdan satın aldığı hizmetten faydalandıktan sonra (otelden çıkış tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde), kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi ve satın aldığı hizmetten faydalanabilmesi için uçuş teklifi almak için kampanya düzenleyicisiyle telefon yoluyla iletişime geçmelidir.
 • Müşteri, kampanya düzenleyicisi tarafından kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat içerisinde Anı Tur'a bildirmelidir. Aksi halde başvuru geçersiz kabul edilecektir.
 • Uçuş teklifi THY, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia Havayolları'na ait seferlerden sunulacak olup katılımcının havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.
 • Web sitesinden doldurulan rezervasyon formunda pasaport ve nüfus kağıdı üzerinde tam isim-soyad bilgileri, 3 farklı varış noktası ve 3 farklı gidiş-dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır. Eğer belirtilmemişse rezervasyon formu yanlış doldurulmuş sayılacak ve geçersiz kabul edilecektir. Kampanyaya katılacak kişi, satın alınan yurt içi rezervasyon hizmetine ait rezervasyon detay formunda Bonus Card ile ödemeyi gerçekleştiren, kart sahibi olmalıdır. Kampanyaya katılım, satın alınan yurt içi konaklama hizmetinin tamamlanmış olması şartına bağlıdır.
 • İlk gidiş uçuş tarihi tercihi, alınan konaklama hizmetinden faydalandıktan sonra (otelden çıkış tarihinden itibaren) en erken 6 hafta sonra olmalıdır.
 • Bilet ücretlerine havaalanı ve söz konusu oluşabilecek sair diğer tüm vergiler, harçlar dahil değildir. Vize ve sair diğer tüm seyahat masrafları (alan vergisi dahil) seyahat edecek kişiye ait olacaktır.
 • Rezervasyon ve havaalanı vergisinin tahsil edileceği kredi kartı bilgileri, uçuşu yapacak katılımcımız ile aynı olmalıdır.
 • Kampanyadan, promosyon süresince her kişi yalnızca bir kez faydalanabilecektir.
 • 19 Aralık 2016 - 03 Ocak 2017 tarihleri, Resmi Tatiller, Dini Tatiller kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Yetkili Kurum ve Tüketici Danışma Hattı: Anı Tur Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:8 Ataşehir/İstanbul
 • Kampanyada oluşabilecek aksaklıklardan Garanti BBVA sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya bilgi ve danışma için ; https://avrupayaucuyoruz.anitur.com.tr veya : +90 08502114201 hafta içi 09:30 18:00 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilememektedir.)

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Eylül 2016 – 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.