Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Altınyıldız Classics

NASIL KAZANIRIM?

Altinyildizclassics.com sanal mağazasından yazlık ürünlerde yapılan alışverişlerde %70 indirim sanal mağaza tarafından uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • %70 indirim kampanyası 27 Ağustos- 03 Eylül 2015 tarihleri arasında sadece Altınyıldız Classics sanal mağazasından gerçekleştirilen yazlık ürün alışverişlerde geçerlidir. Yeni sezon alışverişleri %70 indirim kampanyası haricindedir. %70 indirim kampanyası dahilinde indirim alışveriş tutarına sanal mağaza tarafından yansıtılacaktır. %70 indirim farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. %70 indirim kampanyası sadece sanal mağaza alışverişlerinde geçerli olup sanal mağaza harici alışverişler kampanya haricindedir. İndirim ödeme anında ödeme tutarına yansıyacak olup sonradan indirim uygulanmamaktadır.
  • Peşin fiyatına 5 taksit kampanyası 01 Temmuz – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir. Kampanya dahilinde Altınyıldız Classics sanal mağaza üzerinden tek ödemeli işlem yapıldığında +4 taksit otomatik olarak eklenerek işlem 5 taksitli olarak gerçekleşecektir. Altınyıldız Classics mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 5 taksittir.
  • 5 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Flexi (sms ile), American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business,ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • 5 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET ALTINYILDIZ" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27 Ağustos- 03 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.