Şimdi konuşun..
Altinyildizclassics.com'da 25 TL İndirim ve<span=class"big"> 5 Taksit</span>

Altinyildizclassics.com'da 25 TL İndirim ve 5 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Altınyıldız Classics

NASIL KAZANIRIM?

Altinyildizclassics.com sanal mağazasından GRNT20 alışveriş kodu ile yapılan her 150 TL alışverişe anında 25 TL sepet indirimi sanal mağaza tarafından uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Her 150 TL alışverişe anında 25 TL sepet indirimi kampanyası 23-30 Temmuz 2015 tarihleri arasında sadece Altınyıldız Classics  sanal mağazasından Garanti BBVA kredi kartları ile GRNT20 alışveriş kodu ile gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.25 TL indirim kampanyası dahilinde her 150 TL alışverişe 25 TL indirim alışveriş sepet tutarına sanal mağaza tarafından GRNT20 indirim kodu kullanıldığında yansıtılacaktır. 25 TL indirim farklı indirim ve outlet promosyonlar ile birleştirilemez. 25 TL indirim  kampanyası sadece altinyildizclassics.com  sanal mağazasından yapılan yeni sezon alışverişlerinde geçerli olup sanal mağaza harici ve indirim kodu kullanılmayan alışverişler kampanya haricindedir.Peşin fiyatına 5 taksit kampanyası 01 Temmuz – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir. Kampanya dahilinde Altınyıldız Classics sanal mağaza üzerinden tek ödemeli işlem yapıldığında +4 taksit otomatik olarak eklenerek işlem 5 taksitli olarak gerçekleşecektir. Altınyıldız Classics mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 5 taksittir.
  • 5 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Flexi (sms ile), American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business,ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir. Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business  dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar 5 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET ALTINYILDIZ" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23-30 Temmuz 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.