Şimdi konuşun..
Altınyıldız Classics’te peşin fiyatına 5 taksit

Altınyıldız Classics’te peşin fiyatına 5 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Altınyıldız Classics

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan Bonus üyesi Altınyıldız Classics mağazalarından yapılan tek ödemeli alışverişlerde +4 taksit seçeneğinin seçilmesi ile yararlanılır.

DİĞER BİLGİLER

  • Peşin fiyatına 5 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir. Kampanya dahilinde Altınyıldız Classics mağaza satış görevlisi POS üzerinden tek ödemeli işlem yaparak SATIS işlemini tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek 5 taksitli olarak yansıtılacaktır. Altınyıldız Classics mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 5 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Flexi (sms ile), American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business,Tekstilbank Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir. Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET ALTINYILDIZ" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01- 31 Ocak 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.