Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel 200 TL ve üzerine 30 TL Bonus

BonusFlaş’a özel 200 TL ve üzerine 30 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Adore Oyuncak

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Adore Oyuncak mağazalarından Garanti BBVA posundan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Bonus, 01-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 30 TL Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan bonuslar 02 Ekim 2019 tarihinde yüklenecek olup 03 - 13 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar  14 Ekim 2019 itibariyle geri alınacaktır.
  • 30 TL Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Shop&Fly kredi kartı, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 - 30 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 - 13 Ekim 2019