Şimdi konuşun..
adL,codentry, love my body Kampanyası %50’ye varan Büyük Kış İndirimi

adL,codentry, love my body Kampanyası %50’ye varan Büyük Kış İndirimi

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

%50’ye varan Büyük Kış İndirimi kampanyası adL, Love My Body ve codentry mağazalarında 7 taksit ile geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • adL, Love My Body ve codentry mağazalarında %50'ye varan Büyük Kış İndirimi kampanyası başladı!
  • İndirim Kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi Kartları dahildir.
  • Adil Işık Group Mağazaları'nda (adL, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında ) 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle Garanti BBVA POSundan yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, Burgan Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi, Burgan Bonus ticari kartlar dahil değildir. 
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp ADL veya LOVEMYBODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02.01.2016-31.01.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.