Şimdi konuşun..
adL, love my body,  codentry Kampanyası 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL codentry Bonus

adL, love my body, codentry Kampanyası 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL codentry Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası 14-31 Aralık 2015 tarihleri arasında adL, Love My Body ve codentry mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası adL, Love My Body ve codentry mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir. 11 Ocak itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar  sadece adL/Love My Body/codentry firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kazanabilir
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp ADL veya LOVE MY BODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp ADL veya LOVEMYBODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14.12-31.12.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10.01.2016