Şimdi konuşun..
Accessorize’da 75TL ve üzeri harcamaya 25 TL Accessorize Bonus !

Accessorize’da 75TL ve üzeri harcamaya 25 TL Accessorize Bonus !

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Accessorize

NASIL KAZANIRIM?

Accessorize’da 75TL ve üzeri harcama yapmanız durumunda 25 TL Accessorize Bonus kazabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 19 Mayıs – 12 Haziran 2016 tarihleri arasında Accessorize mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 25 TL Accesorize Bonus ödülü verilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 25TL Accessorize Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar harcama sonrasında kampanyadan yararlanan kartlara yüklenecektir. Kazanılan Bonuslar sadece Accesorize mağazalarında kullanılabilir.
  • Kazanılan Bonuslar 19 Haziran 2016 tarihine kadar Accessorize mağazalarında kullanılabilir. Kullanılmayan Bonuslar geri alınacaktır.
  • 25TL Accessorize Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir, sadece en fazla 25 TL Accessorize Bonus kazanabilir. Kampanya müşteri bazındadır.
  • 25TL Accessorize Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard kartları dahildir. FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET ACCESORIZE " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • 25TL Accessorize Bonus kampanyasına kontör kartlar, sanal kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanyaya Antalya Migros ve Terracity, Konya ve Kayseri mağazaları dahil değildir.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

19 Mayıs – 12 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.