Şimdi konuşun..
500 TL ve üzeri alışverişe  %20 Brooks Brothers bonus!

500 TL ve üzeri alışverişe %20 Brooks Brothers bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Brooks Brothers

NASIL KAZANIRIM?

Bonus'a özel Brooks Brothers mağazalarında %20 Brooks Brothers Bonus kampanyası Brooks Brothers mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. En fazla 100 TL Brooks Brothers Bonus kazanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel Brooks Brothers mağazalarında %20 Brooks Brothers Bonus kampanyası Brooks Brothers mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. En fazla 100 TL  Brooks Brothers Bonus kazanılabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • %20 Brooks Brothers kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 31 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece Brooks Brothers mağazalarında kullanılabilir. 31 Mayıs 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Brooks Brothers firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • %20 Brooks Brothers Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL Brooks Brothers bonus kazanabilir. Kampanya müşteri bazındadır.
  •  %20 Brooks Brothers Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • %20 Brooks Brothers Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Başka kampanya ile birleştirilemez.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin %10 Brooks Brothers Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp BROOKS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

25 Nisan – 08 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

25 Nisan – 31 Mayıs 2016