Şimdi konuşun..
50 TL Bernardo Bonus

50 TL Bernardo Bonus

Sektör: Züccaciye / Marka: Bernardo

NASIL KAZANIRIM?

50 TL Bernardo Bonus kampanyası Bernardo Mağazalarında ve www.bernardo.comtr’de tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Bernardo Bonus kampanyası ; Bernardo Mağazalarında ve www.bernardo.comtr'de tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Bernardo Bonus kazanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan Bernardo Bonuslar  15  Temmuz 2016 tarihine kadar Bernardo mağazalarında kullanılabilir. 15 Temmuz 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Bernardo firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • www.bernardo.com.tr'de kazanılan bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir.
  • 50 TL Bernardo Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus,Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard dahildir.
  • 50 TL Bernardo Bonus kampanyasına Sanal Kartlar, kontör kartlar, AltınBonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, AmericanExpress Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, TürkiyeFinans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabank dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp "BERNARDO" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur.Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Bernardo Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Bernardo Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.