Şimdi konuşun..
Nisan'da Love My Body Bonus 60 TL'ye varan Bonus Fırsatı

Nisan'da Love My Body Bonus 60 TL'ye varan Bonus Fırsatı

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Love my body

NASIL KAZANIRIM?

Love My Body mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan tek ve taksitli ödemelerde 300TL-599 TL arası işlemlerde 30 TL Love My Body bonus, 600 TL ve üzeri işlemlerde 60 TL Love My Body bonus kazanılacaktır. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Love My Body Bonus kampanyası Love My Body mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 ve 600 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 300TL-599 TL arası işlemlerde 30 TL Love My Body bonus, 600 TL ve üzeri işlemlerde 60 TL Love My Body bonus kazanılacaktır.
  • Love My Body Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 31 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece Love My Body mağazalarında kullanılabilir. 1 Haziran itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar  sadece Love My Body firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  •  Love My Body Bonus kampanyasından bir kullanıcı bir faturada en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 60 TL Love My Body Bonus kazanabilir
  • Love My Body Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • Love My Body Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Love My Body Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Love My Body Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin Love My Body Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp LMB yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

25.04.2016 - 08.05.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

31.05.2016