Şimdi konuşun..
300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Kiğılı Bonus

300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Kiğılı Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kığılı

NASIL KAZANIRIM?

Kiğılı, Abdullah Kiğılı ve www.kiğılı.com.tr’den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Kiğılı Bonus kazanımı olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Kiğılı Bonus kampanyası Kiğılı, Abdullah Kiğılı ve www.kiğılı.com.tr'den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Kiğılı Bonus kazanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan Kiğılı Bonus'lar 01 Kasım 2015 tarihine kadar sadece kampanya dahilindeki sanal mağaza harici Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanılabilir.
  • 30 TL Kiğılı Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus,sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç sahipleri 30 TL Kiğılı Bonus kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KİĞILI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16-25 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Ekim – 01 Kasım 2015