Şimdi konuşun..
250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Hatemoğlu bonus

250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Hatemoğlu bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hatemoğlu

NASIL KAZANIRIM?

50TL Hatemoglu Bonus Kampanyası Bonus üyesi Hatemoglu mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 250 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası Hatemoğlu mağazalarında ve http://www.hatemoglu.com/tr'de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Haziran 2016 tarihine kadar sadece Hatemoğlu mağazalarında kullanılabilir. 30 Haziran 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Hatemoğlu firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Hatemoğlu Bonus kazanabilir.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Ayrıca 2 taksitli ödemelerde minimum işlem limiti olmaksızın +4 taksit uygulanarak "Bonus'a Özel 6 Taksit" kampanyası gerçekleştirilecektir.
  • 6 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Fibabank Bonus, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp HATEMBONUS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi sahiplerinin 6 taksit kampanyasına katılabilmeleri için harcama işleminden önce "EVET HATEMOGLU" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

09-19 Haziran 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

09-30 Haziran 2016 24:00