Şimdi konuşun..
BonusFlaş'a özel <br/>200 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişlerinde<br/>%20 Atasun Optik bonus!

BonusFlaş'a özel
200 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişlerinde
%20 Atasun Optik bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Optik / Marka: Atasun Optik

NASIL KAZANIRIM?

%20 Atasun Bonus Kampanyası Bonus üyesi Atasun mağazalarında ve www.atasunoptik.com.tr’de Garanti BBVA POS'undan yapılan 200 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • %20 Atasun Optik Bonus kampanyası Bonus üyesi Atasun Optik'te vewww.atasunoptik.com.tr'de tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • %20 Atasun Optik Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 31 Ağustos 2016 tarihine kadar sadece Atasun Optik'te kullanılabilir. 31 Ağustos 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • %20 Bonus kampanyası sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir.
  • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 300 TL Atasun Optik Bonus kazanabilir.
  • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Business dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL'dir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Temmuz - 31 Ağustos 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Temmuz - 31 Ağustos 2016