Şimdi konuşun..
1V1Y.COM’da <span class="big">40TL bonus.</span>

1V1Y.COM’da 40TL bonus.

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: 1V1Y

NASIL KAZANIRIM?

1-30 Nisan 2016 tarihleri arasında 1V1Y.COM’da tek seferde yapılan, kargo ücreti hariç taksitli ve tek çekim 200TL ve üzeri alışverişlerinizle kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 1-30 Nisan 2016 tarihleri arasında 1V1Y.COM’da tek seferde yapılan, kargo ücreti hariç taksitli ve tek çekim 200TL ve üzerindeki alışverişlerde 40TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı, SMS ile katılmak için 1V1Y yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır.
 • Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. 1V1Y.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 4-14 MAYIS 2017 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 40 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari artlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 4-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Garanti ve 1V1Y.COM kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ayrıca HEMEN KATIL’ı tıklaması veya kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET 1V1Y yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya 1V1Y yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS gönderebilirler.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-30 Nisan 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

4-14 Mayıs 2017