Şimdi konuşun..
150 TL ve üzeri alışverişe <br/>15 TL Banana Republic Bonus!

150 TL ve üzeri alışverişe
15 TL Banana Republic Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Banana Republic

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz arasında Banana Republic mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL Banana Republic bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz arasında Banana Republic mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL Banana Republic bonus kazanın.
  • Banana Republic mağazalarında 15 TL Banana Republic Bonus kampanyası Banana Republic mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 15 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 15 TL Banana Republic Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Ağustos 2016 tarihine kadar sadece Banana Republic mağazalarında kullanılabilir. 15 Ağustos 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Banana Republic firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 15 TL Banana Republic Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL Banana Republic Bonus kazanabilir.
  • 15 TL Banana Republic Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 15 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL'dir. Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 15 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Temmuz-15 Ağustos 2016