Şimdi konuşun..
GarantiPay ile yapacağınız ilk 100 TL üzeri

GarantiPay ile yapacağınız ilk 100 TL üzeri işleme 35 TL bonus fırsatı!

NASIL KAZANIRIM?

3 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında GarantiPay geçerli web siteleri ve mobil uygulamalarda ilk 100 TL’lik alışverişinize 35 TL bonus verilecektir!

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 3 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında GarantiPay ile ilk kez ödeme yapacak müşteriler için geçerlidir
 • 1800’den fazla GarantiPay geçerli alışveriş sitesi ve mobil uygulamada ilk 100 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli ilk alışverişlerinizde geçerlidir
 • Kampanya sadece BonusFlaş’ta kampanyayı görüntüleyebilen müşteri kitlesine özeldir 35 TL bonus kazanmak için kampanyaya BonusFlaş’tan Hemen Katıl butonu tıklanmalı ve ardından GarantiPay geçerli web sitesi ya da mobil uygulamada GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır
 • Kampanyaya gib.gov.tr’den yapılan ödemeler dahil değildir

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:

 1. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
 2. Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 3. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 4. Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:

 1. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
 2. Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
 3. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

*Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 35 TL bonus kazanabilir
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır
 • Kampanya; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart ve personel dahildir Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Paracard Bonus’lar dahildir
 • Migros Sanal Market’ten verilen siparişlerin teslim tarihi en geç 31 Ekim 2019 olmalıdır
 • Paracard Bonus kartlar Migros Sanal Market’te kullanılmadığı için bu işyeri özelinde kampanyaya dahil değildir

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için 3 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanya katılımının gerçekleşmesinin ardından kampanya şartlarına uygun harcama yapılması halinde 30 TL bonus yüklenecektir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

3 - 31 Ekim 2019

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

3 - 15 Kasım 2019