• BONUS KAZANMA REHBERİ

    Bonus’unuz ile bol bol bonus kazanmak çok kolay!

Bonus’unuz ile bir yılda 200 TL Bonus TL Bonus ve daha fazlasını kazanabileceğinizi biliyor musunuz?

Aylık harcama ile 55 TL Bonus

Bonus’unuz ile ayda ortalama 500 TL harcadığınızda alışverişlerinizden yıllık 55 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Kampanyalardan 150 TL’ye varan Bonus

Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalarımızdan ortalama 3 tanesine katılarak 150 TL’ye varan ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Garanti İnternet'ten başvuru

İnternet şubesindeki "Kartlar" adımından, e-ekstre tanımı yapmak istediğiniz kartınızı işaretleyip sayfanın alt kısmında bulunan "E-ekstre tanımlama" adımını seçiniz.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa öncelikle "Ana Sayfa" adımı altındaki "Tanımlamalar "ve daha sonra "Bilgi Güncelleme" adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

BonusFlaş ile

BonusFlaş uygulamanızda "Daha Fazlası" bölümünde "Ayarlar" adımını tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için "E-ekstre Tanımlama/Güncelleme" bölümünden e-ekstre tanımlamanızı yapabilirsiniz.

SMS ile

*Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini email ekstre ile almak için KABUL yazıp email adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

* Sadece asıl kartlarınızın ekstrelerini email ekstre ile almak için ASIL yazıp email adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: ASIL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgi için tıklayınız.

X

Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.