Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme”’yi okudum.


Günlük alışverişte ekstra kazandıran Bonus American Express’le yılda ekstra 420 TL sizi bekliyor!
 

Bonus American Express'le ayda 35 TL ekstra bonus, yılda toplamda ekstra 420 TL fazla bonus kazanmak için tek yapmanız gereken kartınızı günlük alışverişlerinizde tercih etmek.

Market, akaryakıt ve restoran harcamalarınızın tümünde %1 ekstra bonus, ayda toplamda 25 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz. 25 TL bonusun üzerine 10 TL daha bonus kazanmak için ise market, akaryakıt ve restoranlarda 10 adet 25 TL ve üzeri harcaması yapmanız yeterli.

Sadece Türkiye'de tanımlı operatörlere ait cep telefonu numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Karta başvurmak için ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmanız, T.C. vatandaşı olmanız ve yurtiçi telefon numarası sahibi olmanız gerekmektedir. Personel başvuruları kabul edilmez.

Diğer Başvuru Kanalları

Tüm Garanti Bankası Şubeleri'nden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası'na ait başka bir kredi kartınız varsa veya Garanti Bankası müşterisiyseniz; 444 0 333'ü arayıp sırasıyla 1-5-2-1'i tuşlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz güvence altında!

  • Online Başvuru formuna girdiğiniz tüm bilgiler VeriSign SSL sertifkası ile %100 güvence altına altındadır.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.