Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme”’yi okudum.


Günlük alışverişte ekstra kazandıran Bonus American Express’le yılda ekstra 420 TL sizi bekliyor!
 

Bonus American Express'le ayda 35 TL ekstra bonus, yılda toplamda ekstra 420 TL fazla bonus kazanmak için tek yapmanız gereken kartınızı günlük alışverişlerinizde tercih etmek.

Market, akaryakıt ve restoran harcamalarınızın tümünde %1 ekstra bonus, ayda toplamda 25 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her ay toplam 2.500 TL ve üzeri market, akaryakıt, restoran harcaması yapmak. Böylece yılda ekstra 300 TL Bonus kazanabilirsiniz Diğer sektörlerde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Bonus American Express'i tercih ederek 10.harcamanıza ekstra 10 TL bonus daha kazanabilirsiniz. Yılda 120 TL ekstra Bonus sizi bekliyor.

Sadece Türkiye'de tanımlı operatörlere ait cep telefonu numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Karta başvurmak için ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmanız, T.C. vatandaşı olmanız ve yurtiçi telefon numarası sahibi olmanız gerekmektedir. Personel başvuruları kabul edilmez.

Diğer Başvuru Kanalları

Tüm Garanti BBVA Şubeleri'nden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA'ya ait başka bir kredi kartınız varsa veya Garanti BBVA müşterisiyseniz; 444 0 333'ü arayıp sırasıyla 1-5-2-1'i tuşlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz güvence altında!

  • Online Başvuru formuna girdiğiniz tüm bilgiler VeriSign SSL sertifkası ile %100 güvence altına altındadır.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.