Şimdi konuşun..
BonusFlaş'tan başvurunuzu

BonusFlaş'tan başvurunuzu hemen gerçekleştirin!

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kart başvurusu gerçekleştirmek çok kolay! 27 Ocak 2021 gün sonunda yapılacak kontrol ile BonusFlaş’tan kart başvurusu gerçekleştirmiş müşterilerimiz kişiye özel 29 Ocak 2021 kampanyamızın listesine dahil olma hakkı kazanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş ile kart başvurusu gerçekleştirmek çok kolay!
  • 27 Ocak 2021 gün sonunda yapılacak kontrol ile BonusFlaş'tan kart başvurusu gerçekleştirmiş müşterilerimiz kişiye özel 29 Ocak 2021 “Giyim veya elektronikte toplam 50 TL bonus” kampanyasının listesine dahil olma hakkı kazanacaktır.
  • Hak kazanan müşterilerimiz 29 Ocak 2021 Cuma günü BonusFlaş'a giriş yaparak kendilerine özel kampanyayı kontrol etmeli ve kampanyadan yararlanabilmek için katılmalıdır. Kampanya şartları 29 Ocak Cuma günü kampanya detayında verilecektir.
  • Hak kazanabilmek için BonusFlaş'tan başarılı bir kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek yeterlidir, kartın onay ve teslim süreci kontroller kapsamında değildir.
  • Kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş'ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip adımından Kart Başvuru Takip'i seçebilirsiniz.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım gerekmemektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

05 - 27 Ocak 2021