Şimdi konuşun..
Bonus Kartınıza

Bonus Kartınıza Hemen Başvurabilirsiniz.

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kart başvurusu gerçekleştirmek çok kolay! 25 Ekim 2020 gün sonunda yapılacak kontrol ile BonusFlaş’tan kart başvurusu gerçekleştirmiş müşterilerimiz kişiye özel 27 Ekim 2020 kampanyamızın listesine dahil olma hakkı kazanacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş ile kart başvurusu gerçekleştirmek çok kolay!
  • 25 Ekim 2020 gün sonunda yapılacak kontrol ile BonusFlaş’tan kart başvurusu gerçekleştirmiş müşterilerimiz kişiye özel 27 Ekim 2020 “Giyim veya elektronikte toplam 50 TL bonus” kampanyasının listesine dahil olma hakkı kazanacaktır.
  • Hak kazanan müşterilerimiz 27 Ekim 2020 Salı günü BonusFlaş’a giriş yaparak kendilerine özel kampanyayı kontrol etmeli ve kampanyadan yararlanabilmek için katılmalıdır. Kampanya şartları 27 Ekim Salı günü kampanya detayında verilecektir.
  • Hak kazanabilmek için BonusFlaş’tan başarılı bir kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek yeterlidir, kartın onay ve teslim süreci kontroller kapsamında değildir.
  • Kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş’ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip adımından Kart Başvuru Takip’i seçebilirsiniz.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım gerekmemektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-25 Ekim 2020