Şimdi konuşun..
Beta mağazalarında  2. Ürüne %40 indirim ve 7 taksit

Beta mağazalarında 2. Ürüne %40 indirim ve 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Beta

NASIL KAZANIRIM?

Beta mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde +4 taksit müşteri tercihi doğrultusunda uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • İkinci ürüne %40 indirim kampanyası 8-31 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olup kampanya dahilinde indirim mağazada satın alma esnasında kasada ödeme tutarına satış danışmanı tarafından uygulanacaktır. Sonradan farklı bir indirim uygulanmayacaktır.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde Beta mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde Beta Ayakkabı mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Beta Ayakkabı mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business,Deniz Bonus Business, Bonus Flexi, Bonus Genç dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Beta Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce "EVET BETA"yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ağustos 2015 - 31 Ocak 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.