Mikrofon
Şimdi konuşun..

Kredi Kartı Başvurusu

kredikartibasvurusukredikartlaribasvurusukredikartibasvur
Bonus'a başvurun, 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanın! *
Ayrıca Bonusflaş'tan kampanyalara katılarak her ay 7.500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz.**
 1. 5 dakikada başvurunu tamamla 5 dakikada başvurunu tamamla
 2. Başvuru onayın telefonuna gelsin Başvuru onayın telefonuna gelsin
 3. Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla! Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla!*
Bonus'a hemen başvurun, 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanın!
Ayrıca Bonusflaş'tan kampanyalara katılarak her ay 7.500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz.**
Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Bonus Kart Başvuru

KREDİ KARTI
BAŞVURUSU FORMUNU DOLDURUN

Kart Başvuru Talebiniz Alınmıştır, En Kısa Zamanda Müşteri Temsilcilerimiz Sizinle İletişime Geçecektir.
Kredi Kartı
Başvurunuz alındı
Müşteri Temsilcimiz sizi en
yakın zamanda arayacak
Kartınız size
ulaşacak
Başvuru talebiniz alınamamıştır.

Kredi Kartı Başvurusu işleminizi hemen tamamlayın, Bonus ailesindeki kredi kartı fırsatlarını hemen yakalayın!
**BonusFlaş'tan her ay kampanyaları takip ederek katılım sağlayabilirsiniz.

*Faizsiz ve Masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasından yalnızca bonus.com.tr web sitesinden Bonus başvuru formunu doldurup başvuran ve GarantiBBVA Mobil üzerinden gelen bildirim’e tıklayarak başvuran, ilk defa Garanti BBVA'dan kart sahibi olan müşterilerimiz, kart başvuruları onaylandığında, sonraki ay içerisinde 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans'tan 3 ay taksitle yararlanabilirler.

Türkiye’de 9 yıldır en çok sevilen kredi kartıTÜRKİYE’DE 9 YILDIR EN ÇOK SEVİLEN KREDİ KARTI
15 Milyondan Fazla Bonus Müşterisi18 MİLYONDAN FAZLA BONUS MÜŞTERİSİ
Her Ay 300’den Fazla KampanyaHER AY 300’DEN FAZLA KAMPANYA
HER AY 7.500 TL'YE VARAN BONUS KAZANMA FIRSATIHER AY 7.500 TL'YE VARAN BONUS KAZANMA FIRSATI**
Ücretsiz Taksitli Nakit AvansÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Hızlı bir şekilde internetten kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Garanti Bonus kart başvurusunu 30 saniyede, telefon numaranız ve TC kimlik numaranızla online gerçekleştirilebilir, şubeye gitmenizde gerek kalmadan adresinizden hemen teslim alabilirsiniz.

Kimler kredi kartı başvurusu yapabilir?

Kredi kartı sahibi olmak için belirli şartları sağlamak gerekir. Yasal olarak 18 yaşını doldurmuş bireyler, bankaya giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşın altında olan kişiler ise aileleri tarafından çıkarılan ek kart ile kredi kartı sahibi olabilir. Kredi kartı başvurusu talebiniz değerlendirilirken, kimlik fotokopiniz, maaş bordronuz, üzerinize kayıtlı fatura gibi farklı belgeler de talep edilebilir. Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanması için sizden istenen belgeleri eksiksiz olarak hazırlamalısınız. Kredi kartı başvuruları; şubeye gidilerek, cep telefonu ya da online işlemler aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. Kredi kartı başvurusunda bulunulan banka dijital bir bankaysa talep edilen evraklar daha az olabilir.

Kredi kartı başvurusu şartları nelerdir?

Kredi kartı alma şartları arasında en önemli husus yaş sınırıdır. Kredi kartı yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. 18 yaşını dolduran herkes, kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşından küçük olan bireyler ise aileleri veya yakınları tarafından açtırılan ortak limitli ek kartlardan yararlanabilir. Sadece TC Kimlik numaranız ve telefonunuzla 30 saniyede kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Kredi Notu Değerlendirmesi Nasıl Olur?

Kredi kartı başvurusunda; kişilerin ödeme alışkanlıkları, borç durumları, kredi kullanım geçmişleri, kredi kartı limitleri, mevduat birikimleri ve risk raporu dikkate alınarak kredi notu belirlenir.

Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Başvurunuzu yapmak için online kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Online form dışında herhangi bir belge gerekmektedir. Dilerseniz şubeden de kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda Garanti BBVA çalışanları sizi yönlendirecektir.

Kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı almak için hızlı ve kolay bir şekilde online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Dilediğiniz Garanti Bonus kredi kartına sahip olmak için hemen formu doldurabilir, şubeye gitmeden kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı asgari hesaplama nasıl yapılır?

Kredi kartı asgari ödeme tutarı, kredi kartı borcunun son ödeme gününe kadar ödemeniz gerek en düşük tutarıdır. Bu tutarın altında ödeme yaptığınızda borcunuza gecikme faizi işler. Asgari tutar ya da asgari tutarın üzerinde bir ödeme yaparsanız kalan dönem borcuna sadece akdi faiz işleyecektir. Kredi kartı asgari ödeme hesaplama işlemi tüm limitler için %20’dir. Bu oran mevcut dönem borcunuz için ödemeniz gereken minimum tutarı ifade eder. Bu tutarın altında ödeme yapmanız durumunda borcunuza gecikme faizi işleyecektir.

Bonus kredi kartım nerede?

Bonus kredi kart başvurusu başarıyla tamamlanan kullanıcılara diledikleri Bonus kredi kartı, başvuru formunda belirtilen adrese teslim edilecek şekilde gönderilir. Bonus kredi kartı takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi adına başvuru işleminin ardından kullanıcılara e-posta veya cep telefonu üzerinden bilgilendirme yapılır. Bu sayede kartınızın nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bonus Flaş ile de kredi kartı başvuru takibini süreç boyunca adım adım yapabilirsiniz. Bonus kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş'ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip'i seçin.Eğer BonusFlaş'a daha önceden giriş yapmadıysanız; Kart Başvuru Takip'i seçtikten sonra TC Kimlik ve Cep Telefonu numaranızı girip, ardından SMS ile gelen şifreyi girin.

Bonus kredi kartı kaç günde gelir?

Bonus Kredi kartı başvurunuzun ardından talebiniz değerlendirilir. Talebinizin onaylanması durumunda yeni kredi kartınız basılır. Ardından kartınız başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır. Kargonuzun geliş tarihi ise kargo firmasının yoğunluğuna, özel tatil günlerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bonus kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

Kredi kartı başvurunuzu tamamlamanızın ardından talebiniz değerlendirmeye alınır ve en hızlı şekilde sonuçlandırılır. Son durumu takip edebilmeniz adına Bonus Flaş ile kredi kartı başvuru sonucunun takibini yapabilirsiniz.

Ev hanımları için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Kredi kartı başvurusu sorgulaması nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurusu sorgulamak için Şubeler, İnternet Şube, Cep Şube, Bonus Flaş ve Çağrı Merkezinden başvuru takibi yapılabilir.

Gelirsiz kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanır mı?

Öğrenciler gelir beyanı olmaksızın kart başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır.
Anahtar Kart Programı’nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir. Bonus, Miles and Smiles, Shop and Fly kredi kartları tüm özellikleri aynı kalacak şekilde Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz.
Türkiye’nin en yaygın üye işyeri ağında alışverişlerinizde taksit yapar, her ay 300’den fazla kampanya fırsatından yararlanırsınız. Yaptığınız alışverişlerden bonus veya mil kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
Üstelik, Anahtar Kart Programı ile ödemelerinizi 6 ay boyunca düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Kredi skorunuz yükseldiğinde ise kartınıza bağlı teminat kaldırılacak, kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.
Teminat tutarınızı vadeli hesabınızda tutmanız durumunda hesabınızdaki tutara bloke konmuş olsa bile, güncel oranlarla faiz kazanmaya devam edersiniz.
Kartın yıllık aidatı ve diğer ürün özelliklerinde bir farklılık yoktur. Anahtar Kart Programı olarak Bonus'a başvurulduysa, yıllık aidatı Bonus'un kart aidatı ile aynı olacaktır.

Anahtar Kart Programı'na Nasıl Başvurulur?

Anahtar Kart Programı’ndan faydalanmak için tek yapmanız gereken, 700 TL'den başlayan teminat tutarını hesabınızda bulundurmanız. Sonrasında hesabınızdaki teminat tutarına bloke koyularak kartınızın başvurusu onaylanacaktır. Anahtar Kart Programı ile başvurmuş olduğunuz kredi kartı Garanti BBVA bireysel kartlarından herhangi biri olabilir. Örneğin Bonus kredi kartına Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz. Anahtar Kart Programı’na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz.
Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Kredi skorumu nasıl yükseltebilirim?

Kredi skorunun yükseltmenin yollarından bir tanesi de Anahtar Kart Programı’na dahil olmaktır.
Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır. Anahtar Kart Programı’nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir.

Anahtar Kart Programı ile ödemelerinizi 6 ay düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Kredi skorunuz yükseldiğinde ise kartınıza bağlı teminat kaldırılacak, kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Yabancılar için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Yabancılar kredi kartı başvurusu yapabilir.

Kredi kartı başvurusu ücretli mi?

Kredi kartı başvurusunu herkes yapabilmektedir. Dilediğiniz kartı seçerek ücretsiz kredi kartı başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilir, yeni kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir, nasıl yükseltilir?

1.000 TL limitli kredi kartı başvurusu: Genelde genç kartlarda ve ek kartlarda olan kredi kartı limitidir. Normal kredi kartlarının limitleri müşterinin gelirine göre müşteri ile teyitleşilerek hesaplanır.

20.000 TL limitli kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı limitleri müşterilerin gelirlerine ve kart borçlarını düzenli şekilde ödemelerine göre belirlenir.

5 yıl ödenmeyen kredi kartı borcu sonucu ne olur?

Banka avukatları, borçlunun durumunu 2,5-3 sene boyunca takip eder. Bu süre zarfında borcun banka tarafından tahsil edilememesi hâlinde, dosya bir varlık yönetim şirketine devredilir. Bu aşamadan itibaren borçlunun muhatabı banka değil, borcu devralan varlık yönetim şirketidir.

Kredi kartımı temassız işlemlere nasıl açıp kapatabilirim?

Kart başvurunuz sırasında kartınızın temassız özellikli olmasını istediğinizi söylemeniz yeterli. Temassız ödeme yaparken kartınızı/cihazınızı elinizden hiç bırakmazsınız. Vitrinlerinde ya da POS/ÖKC cihazları üzerinde temassız logosu gördüğünüz iş yerlerinde temassız ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Temassız işlemlere kapama işlemini gerçekleştirmek için bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak destek almanız gerekmektedir.

Kredi kartı iptali nasıl yapılır?

Bankanızın çağrı merkezini arayarak durumu anlatabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size güvenlik adına birkaç soru sorduktan sonra bu işlemi tamamlar. Böylelikle kartınız kullanıma kapatılır ve tüm bilgileriniz sıfırlanır.

Kredi kartı hesap kesim tarihini nasıl değiştirebilirim?

İnternet bankacılığının kredi kartı işlemleri menüsünden hesap kesim tarihi değiştirme ekranını kullanıp yönergeleri takip ederek hesap kesim tarihini değiştirilir. Telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak ya da sesli yanıt sistemiyle yeni hesap kesim tarihinde değişiklik yapılabilir.

Kredi kartım ne zaman gelir?

Kredi kartının onay ve teslim süreci genellikle 7-10 gün civarındadır. Ayrıca kredi kartının basımdan geçerek kişiye iletilmesi nadiren 15 günü bulabilse de kurye ile teslim sayesinde kartın elde edilmesi kolaylaşmaktadır.

Kredi kartı şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Kredi kartı şifresini unutan kişiler hangi banka olursa olsun şubeye giderek yeni bir şifre talep edebilir. Ayrıca banka atmleri de kredi kartı şifresi almak için işe yaramaktadır.

Kredi kartı aidatı / yıllık ücreti nedir?

Kredi Kartı Aidatı, bankamızın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlenen ücrettir.

Kredi kartı şifresi nasıl alınır?

Paracard Bonus ya da kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, unuttuysanız ya da güvenlik sebebiyle değiştirmek istiyorsanız işlemlerinizi Garanti BBVA Mobil, İnternet Bankacılığı, BonusFlaş ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilir miyim?

Türkiye’nin en çok sevilen, milyonlar tarafından kullanılan kredi kartı Bonus her ay 300’den fazla kampanya fırsatı sunuyor. Garanti BBVA Bonus ile yaptığınız harcamalar karşılığında bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda kredi kartınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz, en çok tercih edilen Bonus kredi kartını kullanmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Hemen kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilir, Bonus’un ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyebilirsiniz. https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir, nasıl yükseltilir?

Kredi limiti belirlemelerinin neye göre yapıldığı konusu araştırılıyor. Bu kapsamda kredi notunuz, risk durumunuz, geçmiş ödeme siciliniz, gelir durumunuz ve borçluluk durumunuz gibi pek çok farklı etken bulunmaktadır. Aylık gelirinizin yüksek olması durumunda kredi notunuz düşükse kart limitinizi de düşük olacaktır. Tüm mevcut olan kart limitinizi artırmak için de bankaya gitmeden müşteri hizmetleri ile görüşebilir veya mobil/online bankacılık üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aslında kolay ve kısa sürede limit artırma talebinde bulunabiliyorsunuz.

Kredi kartı mail order açma işlemi nasıl yapılır?

Kredi kartına ait banka şubelerinden, masaüstü veya mobil bankacılık uygulamaları aracılığıyla mail order açılabilir.

Limitsiz kredi kartı nedir, nasıl alınır?

Kredi kartı kullanıcılarının merak ettiği ve sıkça karşılaştığımız limitsiz kredi kartları yüksek gelire sahip olan kişilere verilen özel bir karttır. Kredi kartı başvurusu yaptığı bankada hatırı sayılır bir yatırımı olan müşteriler özel olarak tanımlanmış olan limitsiz kredi kartlarına sahip olabilirler.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanya maddeleri neler?

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasından Bonus başvuru formunu doldurup, ilk defa Garanti BBVA'dan kart sahibi olan müşterilerimiz, kart başvuruları onaylandığında, bir sonraki ay 20.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 3 ay taksitle yararlanabilirler.

Kampanya Detayları

 • Faizsiz ve Masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasından yalnızca bonus.com.tr web sitesinden Bonus başvuru formunu doldurup başvuran ve GarantiBBVA Mobil üzerinden gelen bildirim'e tıklayarak başvuran, ilk defa Garanti BBVA'dan kart sahibi olan müşterilerimiz, kart başvuruları onaylandığında, sonraki ay içerisinde 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans'tan 3 ay taksitle yararlanabilirler.
 • Kampanya sadece bonus web sitesi ve GarantiBBVA Mobil üzerinden gelen bildirime tıklayarak başvurup gelen ve aktif açık kartı olmayan yeni Bonus kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
 • Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
 • Ay içerisinde kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler faizsiz TNA'yı sonraki ay içerisinde kullanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL Taksitli Nakit Avans 3 taksit ile kullanılabilir. 20.000 TL'den yüksek tutarlı veya 3 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Şubesi üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kredi kartı başvurusunun 20.000 TL'den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının nakit limitiyle sınırlıdır.
 • Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

Back to Top