Mikrofon
Şimdi konuşun..

Kredi Kartı Başvurusu

kredikartibasvurusukredikartlaribasvurusukredikartibasvur
Bonus'a başvurun, 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanın! *
Ayrıca Bonusflaş'tan kampanyalara katılarak her ay 7.500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz.**
 1. 5 dakikada başvurunu tamamla 5 dakikada başvurunu tamamla
 2. Başvuru onayın telefonuna gelsin Başvuru onayın telefonuna gelsin
 3. Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla! Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla!*
Bonus'a hemen başvurun, 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanın!
Ayrıca Bonusflaş'tan kampanyalara katılarak her ay 7.500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz.**
Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Bonus Kart Başvuru
KREDİ KARTI
BAŞVURUSU FORMUNU DOLDURUN
Kart Başvuru Talebiniz Alınmıştır, En Kısa Zamanda Müşteri Temsilcilerimiz Sizinle İletişime Geçecektir.
Kredi Kartı
Başvurunuz alındı
Müşteri Temsilcimiz sizi en
yakın zamanda arayacak
Kartınız size
ulaşacak
Başvuru talebiniz alınamamıştır.

*Faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasından yukarıda yer alan Bonus başvuru formunu doldurup, ilk defa Garanti BBVA'dan kart sahibi olan müşterilerimiz, kart başvuruları onaylandığında, sonraki ay içerisinde 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans'tan 3 ay taksitle yararlanabilirler.
**BonusFlaş'tan her ay kampanyaları takip ederek katılım sağlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu işleminizi hemen tamamlayın,
Bonus ailesindeki kredi kartı fırsatlarını hemen yakalayın!

Türkiye’de 9 yıldır en çok sevilen kredi kartıTÜRKİYE’DE 9 YILDIR EN ÇOK SEVİLEN KREDİ KARTI
15 Milyondan Fazla Bonus Müşterisi18 MİLYONDAN FAZLA BONUS MÜŞTERİSİ
Her Ay 300’den Fazla KampanyaHER AY 300’DEN FAZLA KAMPANYA
HER AY 7.500 TL'YE VARAN BONUS KAZANMA FIRSATIHER AY 7.500 TL'YE VARAN BONUS KAZANMA FIRSATI**
Ücretsiz Taksitli Nakit AvansÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Kredi Kartı Başvurusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Hızlı bir şekilde internetten kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Garanti Bonus kart başvurusunu 30 saniyede, telefon numaranız ve TC kimlik numaranızla online gerçekleştirilebilir, şubeye gitmenizde gerek kalmadan adresinizden hemen teslim alabilirsiniz.

Kimler kredi kartı başvurusu yapabilir?

Kredi kartı sahibi olmak için belirli şartları sağlamak gerekir. Yasal olarak 18 yaşını doldurmuş bireyler, bankaya giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşın altında olan kişiler ise aileleri tarafından çıkarılan ek kart ile kredi kartı sahibi olabilir. Kredi kartı başvurusu talebiniz değerlendirilirken, kimlik fotokopiniz, maaş bordronuz, üzerinize kayıtlı fatura gibi farklı belgeler de talep edilebilir. Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanması için sizden istenen belgeleri eksiksiz olarak hazırlamalısınız. Kredi kartı başvuruları; şubeye gidilerek, cep telefonu ya da online işlemler aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. Kredi kartı başvurusunda bulunulan banka dijital bir bankaysa talep edilen evraklar daha az olabilir.

Kredi kartı başvurusu şartları nelerdir?

Kredi kartı alma şartları arasında en önemli husus yaş sınırıdır. Kredi kartı yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. 18 yaşını dolduran herkes, kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşından küçük olan bireyler ise aileleri veya yakınları tarafından açtırılan ortak limitli ek kartlardan yararlanabilir. Sadece TC Kimlik numaranız ve telefonunuzla 30 saniyede kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Kredi Notu Değerlendirmesi Nasıl Olur?

Kredi kartı başvurusunda; kişilerin ödeme alışkanlıkları, borç durumları, kredi kullanım geçmişleri, kredi kartı limitleri, mevduat birikimleri ve risk raporu dikkate alınarak kredi notu belirlenir.

Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Başvurunuzu yapmak için online kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Online form dışında herhangi bir belge gerekmektedir. Dilerseniz şubeden de kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda Garanti BBVA çalışanları sizi yönlendirecektir.

Kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı almak için hızlı ve kolay bir şekilde online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Dilediğiniz Garanti Bonus kredi kartına sahip olmak için hemen formu doldurabilir, şubeye gitmeden kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı son ödeme tarihi geçerse ne olur? Kredi kartı ödemesi 1 gün gecikirse ne olur?

Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren size belirli bir ödeme süresi tanınır. Sürenin son günü, sizin son ödeme tarihinizdir. Bu süreyi 1 gün bile geciktirirseniz, kredi kartı geç ödeme prosedürleri sizin için uygulamaya konur. Söz konusu prosedür, borcunuza eklenecek faizdir. Bu nedenle kredi kartı borcunuzu son ödeme günü geçmeden, en azından asgari ödeme tutarı kadar ödeme yapmanız her zaman daha avantajlıdır.
Kredi kartınızın borcunun son ödeme tarihi geçtiği takdirde, ödemediğiniz her gün için gecikme ve akdi faiz ödersiniz. Söz konusu faiz günlük olarak hesaplandığından dolayı 1 günlük gecikmeler için de geçerlidir. Bu nedenle bir gün geç ödediğinizde, bir günlük gecikme ve akdi faiz ödemiş olursunuz.

Bonus kredi kartı avantajları nelerdir?

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans, her ay toplam 7.500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz. Garanti Bonus, kredi kartı taksitlendirme ve kredi kartı nakit avans seçenekleri sayesinde nakde sıkıştığınız her an sizlere destek olur. Yıl boyu düzenlenen kredi kartı kampanyaları, anlaşmalı mağazalardan Bonus fırsatlarıyla alışveriş yaparken ekstra Bonus kazanabilmenize olanak tanır.

Kredi kartı asgari hesaplama nasıl yapılır?

Kredi kartı asgari ödeme tutarı, kredi kartı borcunun son ödeme gününe kadar ödemeniz gerek en düşük tutarıdır. Bu tutarın altında ödeme yaptığınızda borcunuza gecikme faizi işler. Asgari tutar ya da asgari tutarın üzerinde bir ödeme yaparsanız kalan dönem borcuna sadece akdi faiz işleyecektir. Kredi kartı asgari ödeme hesaplama işlemi tüm limitler için %20’dir. Bu oran mevcut dönem borcunuz için ödemeniz gereken minimum tutarı ifade eder. Bu tutarın altında ödeme yapmanız durumunda borcunuza gecikme faizi işleyecektir.

Bonus kredi kartım nerede?

Bonus kredi kart başvurusu başarıyla tamamlanan kullanıcılara diledikleri Bonus kredi kartı, başvuru formunda belirtilen adrese teslim edilecek şekilde gönderilir. Bonus kredi kartı takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi adına başvuru işleminin ardından kullanıcılara e-posta veya cep telefonu üzerinden bilgilendirme yapılır. Bu sayede kartınızın nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bonus Flaş ile de kredi kartı başvuru takibini süreç boyunca adım adım yapabilirsiniz. Bonus kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş'ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip'i seçin.Eğer BonusFlaş'a daha önceden giriş yapmadıysanız; Kart Başvuru Takip'i seçtikten sonra TC Kimlik ve Cep Telefonu numaranızı girip, ardından SMS ile gelen şifreyi girin.

Bonus kredi kartı kaç günde gelir?

Bonus Kredi kartı başvurunuzun ardından talebiniz değerlendirilir. Talebinizin onaylanması durumunda yeni kredi kartınız basılır. Ardından kartınız başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır. Kargonuzun geliş tarihi ise kargo firmasının yoğunluğuna, özel tatil günlerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bonus kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

Kredi kartı başvurunuzu tamamlamanızın ardından talebiniz değerlendirmeye alınır ve en hızlı şekilde sonuçlandırılır. Son durumu takip edebilmeniz adına Bonus Flaş ile kredi kartı başvuru sonucunun takibini yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Bir takvim yılı içinde asgari ödeme tutarı toplam üç kez ödenmeyen kredi kartları nakit kullanımına, üst üste üç kez ödenmeyen kredi kartları nakit kullanımı ile mal ve hizmet alımına kapatılır. Söz konusu kredi kartlarının limitleri dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar arttırılamaz ve bu tür kartlar nakit kullanımına veya kullanıma kapalı tutulur. Kapatılan kredi kartının kullanıma açılması için dönem borcunun tamamının ödenmesi gerekir.

Aynı zamanda kredi kartı borcunun bir gün bile geç ödenmesi kredi kartı puanını olumsuz etkiler. Sadece asgari tutarın ödenmesi de kredi notu için olumsuz etki yaratır. Zamanında ödenen borçlar ise kredi notunun yükselmesine yardımcı olur.

Ev hanımları için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Kredi kartı başvurusu sorgulaması nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurusu sorgulamak için Şubeler, İnternet Şube, Cep Şube, Bonus Flaş ve Çağrı Merkezinden başvuru takibi yapılabilir.

Gelirsiz kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanır mı?

Öğrenciler gelir beyanı olmaksızın kart başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır.
Anahtar Kart Programı’nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir. Bonus, Miles and Smiles, Shop and Fly kredi kartları tüm özellikleri aynı kalacak şekilde Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz.
Türkiye’nin en yaygın üye işyeri ağında alışverişlerinizde taksit yapar, her ay 300’den fazla kampanya fırsatından yararlanırsınız. Yaptığınız alışverişlerden bonus veya mil kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
Üstelik, Anahtar Kart Programı ile ödemelerinizi 6 ay boyunca düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Kredi skorunuz yükseldiğinde ise kartınıza bağlı teminat kaldırılacak, kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.
Teminat tutarınızı vadeli hesabınızda tutmanız durumunda hesabınızdaki tutara bloke konmuş olsa bile, güncel oranlarla faiz kazanmaya devam edersiniz.
Kartın yıllık aidatı ve diğer ürün özelliklerinde bir farklılık yoktur. Anahtar Kart Programı olarak Bonus'a başvurulduysa, yıllık aidatı Bonus'un kart aidatı ile aynı olacaktır.

Anahtar Kart Programı'na Nasıl Başvurulur?

Anahtar Kart Programı’ndan faydalanmak için tek yapmanız gereken, 700 TL'den başlayan teminat tutarını hesabınızda bulundurmanız. Sonrasında hesabınızdaki teminat tutarına bloke koyularak kartınızın başvurusu onaylanacaktır. Anahtar Kart Programı ile başvurmuş olduğunuz kredi kartı Garanti BBVA bireysel kartlarından herhangi biri olabilir. Örneğin Bonus kredi kartına Anahtar Kart Programı ile sahip olabilirsiniz. Anahtar Kart Programı’na dahil olmanız durumunda ödemeleriniz her 6 ayda bir değerlendirilir. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere; ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz.
Değerlendirme sonucunda, uygun bulunursa kartınıza bağlı teminat kaldırılacak ve kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Kredi skorumu nasıl yükseltebilirim?

Kredi skorunun yükseltmenin yollarından bir tanesi de Anahtar Kart Programı’na dahil olmaktır.
Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının fırsatlarla dolu dünyasına giriş anahtarıdır. Anahtar Kart Programı’nda seçeceğiniz bireysel kredi kartı, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından bir tanesi olabilir.

Anahtar Kart Programı ile ödemelerinizi 6 ay düzenli yapmanız durumunda kredi skorunuzu yükseltirsiniz. Kredi skorunuz yükseldiğinde ise kartınıza bağlı teminat kaldırılacak, kartınızı herhangi bir teminata bağlı olmadan kullanabileceksiniz.

Yabancılar için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Yabancılar kredi kartı başvurusu yapabilir.

Kredi kartı başvurusu ücretli mi?

Kredi kartı başvurusunu herkes yapabilmektedir. Dilediğiniz kartı seçerek ücretsiz kredi kartı başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilir, yeni kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kesin onaylı kredi kartı nedir?

Gerekli yasal koşulları sağlayan ve banka kriterlerine uyan kişilerin kredi kartı sonuçları olumlu sonuçlanır.

Kredi kartı numarası nedir?

Kredi kartlarının ön yüzünde 16 adet rakam bulunur. Bu rakamlardan ilk rakam kartın hangi ödeme sistemini kullandığını anlatır. Örneğin Visa ve Mastercard numaraları birbirinden farklıdır. Eğer kredi kartı no 4 rakamı ile başlıyorsa Visa, 5 rakamı işe başlıyorsa da Mastercard ödeme sistemine aittir.

18 yaş altı kredi kartı nedir?

Genç kitleye hitap eden, üniversite öğrencileri ve çalışan gençlerin kullanabileceği ücretsiz kredi kartıdır. (https://www.bonus.com.tr/bonus-genc-hemen-basvur?SourceCode=5C060077 )

5 yıldır ödenmeyen kredi kartı borcu sonucu ne olur?

Banka avukatları, borçlunun durumunu 2,5-3 sene boyunca takip eder. Bu süre zarfında borcun banka tarafından tahsil edilememesi hâlinde, dosya bir varlık yönetim şirketine devredilir. Bu aşamadan itibaren borçlunun muhatabı banka değil, borcu devralan varlık yönetim şirketidir.

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir, nasıl yükseltilir?

1.000 TL limitli kredi kartı başvurusu: Genelde genç kartlarda ve ek kartlarda olan kredi kartı limitidir. Normal kredi kartlarının limitleri müşterinin gelirine göre müşteri ile teyitleşilerek hesaplanır.

Kredi kartı aidatı yasal mı?

T.C.M.B. tarafından düzenlenen Finansal Tüketicilerden Alınacak Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ'e göre kredi kartına ilişkin imzaladığınız sözleşmede yıllık üyelik ücreti alınabileceğinin belirtilmesi kaydıyla kredi kartı yıllık üyelik ücreti alabilirler.

Ücretsiz kredi kartı nedir?

Kart aidatı olmayan kredi kartıdır. Kampanyalara belli bir SMS ücreti ödeyerek katılım gösterilebilir. Bonus Genç kart ve Bonus Flexi kart ücretsiz kredi kartlarımızdandır.

20.000 TL limitli kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı limitleri müşterilerin gelirlerine ve kart borçlarını düzenli şekilde ödemelerine göre belirlenir.

5 yıl ödenmeyen kredi kartı borcu sonucu ne olur?

Banka avukatları, borçlunun durumunu 2,5-3 sene boyunca takip eder. Bu süre zarfında borcun banka tarafından tahsil edilememesi hâlinde, dosya bir varlık yönetim şirketine devredilir. Bu aşamadan itibaren borçlunun muhatabı banka değil, borcu devralan varlık yönetim şirketidir.

1 milyon limitli kredi kartı nedir?

Ticari kredi kartlarına girer.

Kredi kartı borcu yapılandırma nedir, nasıl yapılır?

Kredi kartı yapılandırma, mevcut kredi kartı borcunun ödemesinin daha uzun vadeye yayılacak şekilde belirli bir faiz oranıyla yeniden borçlandırılmasıdır. Kredi kartı borcunun yapılandırılması, kredi kartı borç taksitlerinin daha uzun vadede ve daha düşük aylık taksit tutarda ödenmesini sağlar.

Kredi kartımı temassız işlemlere nasıl açıp kapatabilirim?

Kart başvurunuz sırasında kartınızın temassız özellikli olmasını istediğinizi söylemeniz yeterli. Temassız ödeme yaparken kartınızı/cihazınızı elinizden hiç bırakmazsınız. Vitrinlerinde ya da POS/ÖKC cihazları üzerinde temassız logosu gördüğünüz iş yerlerinde temassız ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Temassız işlemlere kapama işlemini gerçekleştirmek için bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak destek almanız gerekmektedir.

Kredi kartı güvenlik kodu nedir?

Kart Doğrulama Kodu veya kısaca CVC* banka kartınızın veya kredi kartınızın üzerinde yazılı olan ilave bir koddur. Çoğu kartta (Visa, MasterCard, banka kartları vs.) bu kod kartınızın arkasındaki imza şeridinin üzerinde basılı olan sayının son üç basamağıdır.
CVC kabartmalı olmadığı için (kart numarasından farklı olarak), makbuzlara yazılmaz ve dolayısıyla kart sahibinden başka bir kişi tarafından bilinmesi olası değildir. Satın alma işlemi sırasında kredi kartı bilgilerinizi girerken güvenlik nedeniyle sizden CVC alanını doldurmanızı isteriz. Gönderdiğiniz tüm bilgiler güvenli SSL bağlantıları üzerinden aktarılır.

Kredi kartı alışveriş faizi nedir?

TCMB bünyesinde belirlenmiş bir oran dahilinde, kalan dönem borcu için azami aylık net faiz oranı alışveriş faizidir. Bu dönem borcu ortaya çıkan borcun bir miktarının ödenmesi ya da asgari ücretin altında ödeme işlemi yapılması ile meydana gelir.

Kredi kartı blokesi nasıl kaldırılır?

Kredi kartının bloke edilmesinin nedeni, üst üste 3 ay boyunca ekstre borcunun ödenmemesi ise; söz konusu borcun tamamının ödenmesinin ardından 24 saat sonrasında kart blokesi kaldırılmaktadır.

Kredi kartı iptali nasıl yapılır?

Bankanızın çağrı merkezini arayarak durumu anlatabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size güvenlik adına birkaç soru sorduktan sonra bu işlemi tamamlar. Böylelikle kartınız kullanıma kapatılır ve tüm bilgileriniz sıfırlanır.

Kredi kartı borcu taksitlendirilebilir mi?

Planlanmayan harcamaların ortaya çıkmasıyla gelirin daha alt seviyede kalması gibi kredi kartı dönem borcunu ödeyememe durumunda ileriki aylara paylaştırarak taksitlendirme işlemi yapılmak istenebilir.

Kredi kartı borcu nedir, nasıl ödenir?

Kredi kartı dönem borcu, kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar oluşan borç ve alacak kayıtlarının bakiyesi ve önceki dönem hesap özeti bakiyesinin toplamı şeklinde tanımlanabilir. Borç kayıtları, dönem boyunca kredi kartı ile yapılan tüm harcamaları, ödemeleri ve nakit avans olarak çektiğiniz tutarları kapsar. Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

 1. ATM'ler üzerinden.
 2. Banka şubeleri yoluyla.
 3. İlgili kartın internet bankacılığı üzerinden.
 4. Mobil bankacılık üzerinden.
 5. Telefon bankacılığı yöntemiyle.
 6. Otomatik ödeme talimatı vererek.

Kredi kartı hesap kesim tarihi nedir? Hesap kesim tarihinden önce kredi kartı borcu ödenebilir mi?

Kredi kartı hesabınıza ait hesap ekstrenizin düzenlendiği tarihtir.
Hesap kesim tarihinizden önce borcunuzu ödemek istiyorsanız bunun avantajı, karttaki harcama limitinizin artacak olmasıdır. Yatırdığınız tutar borçtan düşecek, yine hesap kesim tarihinde ödemeniz gereken borç azalacaktır.

Kredi kartı hesap kesim tarihini nasıl değiştirebilirim?

İnternet bankacılığının kredi kartı işlemleri menüsünden hesap kesim tarihi değiştirme ekranını kullanıp yönergeleri takip ederek hesap kesim tarihini değiştirilir. Telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak ya da sesli yanıt sistemiyle yeni hesap kesim tarihinde değişiklik yapılabilir.

Kredi kartım ne zaman gelir?

Kredi kartının onay ve teslim süreci genellikle 7-10 gün civarındadır. Ayrıca kredi kartının basımdan geçerek kişiye iletilmesi nadiren 15 günü bulabilse de kurye ile teslim sayesinde kartın elde edilmesi kolaylaşmaktadır.

NFC kredi kartı tanımlama işlemi ne zaman yapılır?

NFC ayarını görmüyorsanız telefonunuzda NFC yoktur. Temassız ödeme özelliğini kullanamazsınız.
NFC'yi (Near Field Communication) açma

 1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Bağlı cihazlar Bağlantı tercihleri. NFC'ye dokunun.
 3. NFC'yi kullan seçeneğini etkinleştirin.
Temassız ödeme özelliğini kullanan uygulamaları yönetme
-Temassız ödeme özelliğinin açık olduğundan emin olun.
-Temassız ödemeler için kullanmak istediğiniz uygulamayı açın.
-Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
-Bağlı cihazlar ardından Bağlantı tercihleri ardından NFC'ye dokunun.
-Temassız ödemeler ardından Ödeme varsayılanı'na dokunun.
-Varsayılan ödeme uygulamanızı seçin.

Kredi kartı şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Kredi kartı şifresini unutan kişiler hangi banka olursa olsun şubeye giderek yeni bir şifre talep edebilir. Ayrıca banka atmleri de kredi kartı şifresi almak için işe yaramaktadır.

Kredi kartı aidatı / yıllık ücreti nedir?

Kredi Kartı Aidatı, bankamızın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlenen ücrettir.

Kredi kartı şifresi nasıl alınır?

Paracard Bonus ya da kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, unuttuysanız ya da güvenlik sebebiyle değiştirmek istiyorsanız işlemlerinizi Garanti BBVA Mobil, İnternet Bankacılığı, BonusFlaş ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilir miyim?

Türkiye’nin en çok sevilen, milyonlar tarafından kullanılan kredi kartı Bonus her ay 300’den fazla kampanya fırsatı sunuyor. Garanti BBVA Bonus ile yaptığınız harcamalar karşılığında bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda kredi kartınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz, en çok tercih edilen Bonus kredi kartını kullanmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Hemen kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilir, Bonus’un ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyebilirsiniz. https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu

Kredi kartı borcunu nasıl sorgulayabilirim?

Müşterisi olunan bankanın tüm şube, cep şube ve ATM'lerinden kredi kartı borç bilgisi öğrenilebilir. ATM'ye kart yerleştirildikten sonra kredi kartı borç ödeme seçeneğine tıklanarak güncel dönem borcu ve toplam borç görüntülenebilir. Cep şubelerden ilgili kullanıcı bilgilerini ekrana girerek, şubelerde ise gişelerden kredi kartı borcu öğrenilebilir.

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir, nasıl yükseltilir?

Kredi limiti belirlemelerinin neye göre yapıldığı konusu araştırılıyor. Bu kapsamda kredi notunuz, risk durumunuz, geçmiş ödeme siciliniz, gelir durumunuz ve borçluluk durumunuz gibi pek çok farklı etken bulunmaktadır. Aylık gelirinizin yüksek olması durumunda kredi notunuz düşükse kart limitinizi de düşük olacaktır. Tüm mevcut olan kart limitinizi artırmak için de bankaya gitmeden müşteri hizmetleri ile görüşebilir veya mobil/online bankacılık üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aslında kolay ve kısa sürede limit artırma talebinde bulunabiliyorsunuz.

Kredi kartım çalındı, ne yapmalıyım?

Kredi kartı kayıp/çalıntı durumlarında bankanız risk almak istemediğinden doğrudan kredi kartı iptali yapar çünkü çalınmış kartla yapılan alışverişlerde bankanın da sorumluluğu vardır. Bankanız, isteğiniz doğrultusunda yeni bir kart numarası ile kartınızı yenileyebilir.

Vefat eden kişinin kredi kartı borcu ne olur?

Vefat eden kişinin kredi, kredi kartı borçları silinmez; sigorta şirketleri tarafından, yoksa kefillerince, yoksa da mirasçılar tarafından ödenecektir.

Kredi kartı mail order açma işlemi nasıl yapılır?

Kredi kartına ait banka şubelerinden, masaüstü veya mobil bankacılık uygulamaları aracılığıyla mail order açılabilir.

Kredi kartı otomatik ödeme talimatı nasıl verilir?

Otomatik ödemeler bir banka hesabı veya kredi kartı ile yapılır. Hesabınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz için İnternet Şubesi veya Bonusflaş üzerinden Ödemeler menüsüne gitmeniz ve Fatura bölümünde Ödeme Talimatı Verme seçeneğini tercih etmeniz gerekir.

Kredi kartı dekontunu nasıl görüntüleyebilirim?

Bankaların verdiği dekontu sorgulamak için o bankaya ait olan hesabınıza giriş yapmanız gerekir. İnternet bankacılığı şifreniz ile hesabınıza girdikten sonra son işlemler menüsünden dekontu görebilirsiniz. Yaptığınız işleme tıkladıktan sonra dekontu görüntüle seçeneği çıkacaktır. Bu sayede dekontunuza ulaşabilirsiniz.

Limitsiz kredi kartı nedir, nasıl alınır?

Kredi kartı kullanıcılarının merak ettiği ve sıkça karşılaştığımız limitsiz kredi kartları yüksek gelire sahip olan kişilere verilen özel bir karttır. Kredi kartı başvurusu yaptığı bankada hatırı sayılır bir yatırımı olan müşteriler özel olarak tanımlanmış olan limitsiz kredi kartlarına sahip olabilirler.

Back to Top