Şimdi konuşun..

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu Online kredi kartı başvurusu Garanti Bonus kredi kartı başvurusu
Hemen başvur, ayda 1.500 TL'ye varan bonus kazan!
  1. 5 dakikada başvurunu tamamla 5 dakikada başvurunu tamamla
  2. Başvuru onayın telefonuna gelsin Başvuru onayın telefonuna gelsin
  3. Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla! Kartın gelmesini beklemeden sanal kartınla alışverişe hemen başla!*
AYDA 1.500 TL'YE
VARAN BONUS
Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Bonus Kart Başvuru
KREDİ KARTI
BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN
Kart Başvuru Talebiniz Alınmıştır, En Kısa Zamanda Müşteri Temsilcilerimiz Sizinle İletişime Geçecektir.
Kredi Kartı
Başvurunuz alındı
Müşteri Temsilcimiz sizi en
yakın zamanda arayacak
Kartınız size
ulaşacak
Başvuru talebiniz alınamamıştır.
Bonus Ailesi’ndeki kredi kartlarının fırsatlarını siz de yakalayın!
Türkiye’de 9 yıldır en çok sevilen kredi kartıTÜRKİYE’DE 9 YILDIR EN ÇOK SEVİLEN KREDİ KARTI
15 Milyondan Fazla Bonus Müşterisi15 MİLYONDAN FAZLA BONUS MÜŞTERİSİ
Her Ay 300’den Fazla KampanyaHER AY 300’DEN FAZLA KAMPANYA
YILDA 3.000 TL BONUS KAZANMA FIRSATI**AYDA 1.500 TL'YE VARAN BONUS KAZANMA FIRSATI**
Ücretsiz Taksitli Nakit AvansÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS
* Şubeye gitmeden müşteri olma ve anında kart kullanma fırsatından sadece “Hemen Başvur” ile yönlendirilen kullanıcılar faydalanabilir.
**Her ay en az 6 kampanyaya katılarak kazanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvuru şartları nelerdir?

Kredi kartı alma şartları arasında en önemli husus yaş sınırıdır. Kredi kartı yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. 18 yaşını dolduran herkes, kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşından küçük olan bireyler ise aileleri veya yakınları tarafından açtırılan ortak limitli ek kartlardan yararlanabilir. Sadece TC Kimlik numaranız ve telefonunuzla 30 saniyede kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı almak için hızlı ve kolay bir şekilde online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Dilediğiniz Garanti Bonus kredi kartına sahip olmak için hemen formu doldurabilir, şubeye gitmeden kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bonus kredi kartı avantajları nelerdir?

Ücretsiz taksitli nakit avans, ayda 1.500 TL'ye varan Bonus kazanma fırsatı ve her ay 300'den fazla kampanya ile gelen Garanti Bonus kartları, birçok fırsatı da beraberinde getirir. Garanti Bonus, kredi kartı taksitlendirme ve kredi kartı nakit avans seçenekleri sayesinde nakde sıkıştığınız her an sizlere destek olur. Yıl boyu düzenlenen kredi kartı kampanyaları, anlaşmalı mağazalardan Bonus fırsatlarıyla alışveriş yaparken ekstra Bonus kazanabilmenize olanak tanır.

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Hızlı bir şekilde internetten kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Garanti Bonus kart başvurusunu 30 saniyede, telefon numaranız ve TC kimlik numaranızla online gerçekleştirilebilir, şubeye gitmenizde gerek kalmadan adresinizden hemen teslim alabilirsiniz.

Bonus kredi kartım nerede?

Bonus kredi kart başvurusu başarıyla tamamlanan kullanıcılara diledikleri Bonus kredi kartı, başvuru formunda belirtilen adrese teslim edilecek şekilde gönderilir. Bonus kredi kartı takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi adına başvuru işleminin ardından kullanıcılara e-posta veya cep telefonu üzerinden bilgilendirme yapılır. Bu sayede kartınızın nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bonus Flaş ile de kredi kartı başvuru takibini süreç boyunca adım adım yapabilirsiniz. Bonus kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş'ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip'i seçin.Eğer BonusFlaş'a daha önceden giriş yapmadıysanız; Kart Başvuru Takip'i seçtikten sonra TC Kimlik ve Cep Telefonu numaranızı girip, ardından SMS ile gelen şifreyi girin.

Bonus kredi kartı kaç günde gelir?

Bonus Kredi kartı başvurunuzun ardından talebiniz değerlendirilir. Talebinizin onaylanması durumunda yeni kredi kartınız basılır. Ardından kartınız başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır. Kargonuzun geliş tarihi ise kargo firmasının yoğunluğuna, özel tatil günlerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bonus kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

Kredi kartı başvurunuzu tamamlamanızın ardından talebiniz değerlendirmeye alınır ve en hızlı şekilde sonuçlandırılır. Son durumu takip edebilmeniz adına Bonus Flaş ile kredi kartı başvuru sonucunun takibini yapabilirsiniz.

Ev hanımları için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Garanti Bonus kredi kartını kimler alabilir?

Garanti Bonus kredi kartına ev hanımlarından öğrencilere ve çalışanlara kadar herkes başvuru yapabilir. Talebinizin olumlu değerlendirilmesi durumunda yeni kredi kartınız adresinize gönderilir.

Kredi kartı başvuru sorgulaması nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurusu sorgulamak için Şubeler, İnternet Şube, Cep Şube, Bonus Flaş ve Çağrı Merkezinden başvuru takibi yapılabilir.

Gelirsiz kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanır mı?

Öğrenciler gelir beyanı olmaksızın kart başvurusu yapabilir, yapılan kredi kartı başvurusu bankamız başvuru değerlendirme süreçlerine göre değerlendirilip olumlu sonuçlanması durumunda kredi kartı gönderimi yapılır.

Yabancılar için kredi kartı başvurusu mümkün müdür?

Yabancılar kredi kartı başvurusu yapabilir.

Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Başvurunuzu yapmak için online kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Online form dışında herhangi bir belge gerekmektedir. Dilerseniz şubeden de kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda Garanti BBVA çalışanları sizi yönlendirecektir.

Kredi kartı başvurusu ücretli mi?

Kredi kartı başvurusunu herkes yapabilmektedir. Dilediğiniz kartı seçerek ücretsiz kredi kartı başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilir, yeni kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.