Şimdi konuşun..

Garanti Kredi Kartı Başvurusu | Bonus Kredi Kartı Başvuru

Bonus Gold Kredi KartıBonus Classic KartBonus American Express Kredi Kartı
Başvuru formunu doldur, onayını al kredi kartını adresine gönderelim!
 1. 130 saniyede başvurun,
 2. 2Başvurunuz olumluysa arayalım,
 3. 3Şubeye gitmenize gerek yok, adresinize teslim edelim! *
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ ŞU ANDA ONLINE
FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM!

Kişiler Verileriniz Koruma Altında!

Bu metni buradan dinleyebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz.

Bu nedenle, temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan kanun* kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunması ile ilgili haklarınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Genel Kanun Kapsamı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda T. Garanti Bankası A.Ş olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla anılıyoruz. Kanun kapsamında, veri işleme, kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla kişisel verilerinizi elde etmemiz, kaydetmemiz, saklamamız, güncellememiz, sınıflandırmamız, mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşmamız veya onlara devretmemiz gibi konularda veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade etmektedir.

Kişisel Verilerinizi Neden ve Ne İçin Kullanıyoruz? **

*Bankacılık Kanunu ve mevzuat kapsamında aracılık ettiğimiz ve acente sıfatıyla sunabileceklerimiz de dahil olmak üzere her türlü ürün ve hizmetlerde kullanmak,

*Yaptığınız işlemlerde bilgilerinizi tespit edebilmek için kimlik, adres ve gerekli diğer bilgilerinizi kaydetmek,

*İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimizi sunmak,

*Sizinle paylaşmamız gereken önemli bilgileri iletişim bilgileriniz üzerinden iletmek,

*Kağıt üzerinde, sözlü veya elektronik (internet/mobil bankacılık vb.) ortamlarda işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için gerekli tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek,

*BDDK, TCMB ve TBB gibi bilgi verme yükümlülüğümüz olan kamu kurumlarınca istenilen bilgileri saklamak, raporlamak ve bu kurumları bilgilendirmek,

*İzniniz olması durumunda, mevzuat kapsamında yer alan ve Bankamızla müşteri olma amacınız dışında kalan ürün ile hizmetlerimizin sunulmasında kullanmak, size özel ürün/hizmet/teklif faaliyetlerini planlamak ve hayata geçirmek, ürün, hizmet, çalışma modeli teklifleri gerçekleştirmek, profilleme, segmentasyon, Banka içi hedef yaratma, skorlama, risk analizi, müşteri ilişkileri yönetimi, Banka içi performans takibi ile analiz çalışmalarında kullanma, istatistiki çalışmalar, Banka hizmet sunma modellerinin dizaynını gerçekleştirme, pazar araştırması yapmak;

*İşyerinde güvenlik uygulamaları nedeniyle şube, bölge müdürlüğü ve genel müdürlük binalarımızda kamera görüntülerini kaydetmek,

*Kurumsal sürdürülebilirlik, kurumsal yönetim, stratejik planlama ve bilgi güvenliği süreçlerimizi planlamak, denetlemek ve hayata geçirmek,

*İdari, hukuki yükümlüklerimizi ve sizinle imzaladığımız sözleşmelerimizin gereğini yerine getirmektir.

Kişisel Verilerinizi Kimlerle Paylaşıyoruz?

Bankacılık Kanunu ve mevzuatta izin verilen kişiler, kuruluşlar, finansal kuruluş olarak sayılan kurumlar ve diğer üçüncü kişiler, BDDK, SPK, TCMB gibi kamu tüzel kişileri, ana hissedarımız, aracılık ettiğimiz ve acentesi olduğumuz üçüncü kişiler ile bağlı ortaklıklarımız (Örneğin Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş., Garanti Konut Finansmanı Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., Garanti Faktoring A.Ş., Garanti Finansal Kiralama A.Ş., Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Garanti Bilişim Teknolojisi ve Ticaret T.A.Ş., Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.) bankacılık faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız veya iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşlar ve yurt içi - yurt dışı bankalardır.

Kişisel Verilerinize Nerelerden Ulaşabiliriz?

Kişisel verileriniz Genel Müdürlük, Şubeler, şubelerde işlem yapmanız için bulunan kiosklar, Garanti BBVA ATM’leri, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi gibi kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda toplanabilir.

Kanun Kapsamındaki Haklarınız Nelerdir?

Dilediğiniz zaman bankamıza başvurarak kişisel verilerinizin;

*İşlenip işlenmediğini, işlenme amacını ve amacına uygun kullanıp kullanılmadığı öğrenebilir ve işlenmiş ise bu konuda bilgi isteyebilir,

*Kanun’a uygun olarak yurt içinde ve yurt dışında bilgilerinizin paylaşıldığı üçüncü kişileri öğrenebilir.

*Bilgilerinizin eksik ya da hatalı işlendiğini düşünüyorsanız düzeltilmesini isteyebilir,

*Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini talep edebilir,

*Bilgilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere (c) ve (d) bentlerinde belirtilen taleplerinizin bildirilmesini ve aynı işlemleri gerçekleştirmelerini isteyebilir,

*Bilgilerinizin, otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir veya kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.

Bu amaçlarla yaptığınız başvurunun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır.

Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak şubelerimize iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

*6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")

** Kişisel veri envanter çalışmasında herhangi bir değişiklik olduğunda, Bankamız bu bilgilendirmeyi güncelleyecektir.

Kart Başvuru Talebiniz Alınmıştır, En Kısa Zamanda Müşteri Temsilcilerimiz Sizinle İletişime Geçecektir.
Kredi Kartı
Başvurunuz alındı
Müşteri Temsilcimiz sizi en
yakın zamanda arayacak
Kartınız size
ulaşacak
Başvuru talebiniz alınamamıştır.
Bonus Ailesi’ndeki kredi kartlarının fırsatlarını siz de yakalayın!
Türkiye’de 9 yıldır en çok sevilen kredi kartıTÜRKİYE’DE 9 YILDIR EN ÇOK SEVİLEN KREDİ KARTI
15 Milyondan Fazla Bonus Müşterisi15 MİLYONDAN FAZLA BONUS MÜŞTERİSİ
Her Ay 300’den Fazla KampanyaHER AY 300’DEN FAZLA KAMPANYA
Yılda 500 TL Bonus Kazanma FırsatıYILDA 500 TL BONUS KAZANMA FIRSATI
Ücretsiz Taksitli Nakit AvansÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS
**Bonus’unuz ile her ay bir kampanyaya katılıp, kampanya koşullarını yerine getirmeniz durumunda yılda toplam 500 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Siz de Bonus ailesindeki kredi kartları ile fırsatları yakalayın!

Başvuru formunu doldurun, onay alın ve Garanti Bonus kredi kartınıza hemen sahip olun. Cep telefonu ve TC Kimlik numaranız ile online başvuruda bulunun, şubeye gitmeye gerek kalmadan kartınızı adresinizden teslim alın.

Nasıl kredi kartı alırım?

Garanti Bonus kredi kartı için online başvuru yapabilir, başvuru formunu doldurarak çok daha hızlı bir şekilde dilediğiniz Bonus kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru şartları nelerdir?

Kredi kartı yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. 18 yaşını dolduran herkes, kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 18 yaşından küçük olan bireyler ise aileleri veya yakınları tarafından açtırılan ortak limitli ek kartlardan yararlanabilir. Sadece TC Kimlik numaranız ve telefonunuzla 30 saniyede başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi kartı almak için kredi notu kaç olmalıdır?

Kullanıcıların finansal performansını göstermeye yardımcı olan Findeks kredi puanı, Bonus kart başvuru sürecinde de göz önüne alınan hususlardan biridir. Ancak Findeks kredi notu tek başına belirleyici olmaz. Kart başvurusunun olumlu değerlendirilebilmesi açısından kişinin mesleki durumu, gelir düzeyi ve çalışma geçmişi de oldukça önemlidir.

Kredi kartı nasıl kullanılır?

Türkiye'nin 8 yıldır en çok sevilen kredi kartı Garanti Bonus'la kart limitiniz dahilinde dilediğiniz tüm harcamalarınızı yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde taksit yapar, bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus'un 100lerce kampanyasına katılarak daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Online alışverişlerinizde sanal kredi kartınızı oluşturarak, belirlediğiniz limitle, harcamalarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı fırsatları nelerdir?

Ücretsiz taksitli nakit avans, yılda toplam 500 TL Bonus kazanma fırsatı ve her ay 300'den fazla kampanya ile gelen Garanti Bonus kartları, birçok fırsatı da beraberinde getirir. Garanti Bonus, kredi kartı taksitlendirme ve kredi kartı nakit avans seçenekleri sayesinde nakde sıkıştığınız her an sizlere destek olur. Yıl boyu düzenlenen kredi kartı kampanyaları, anlaşmalı mağazalardan Bonus fırsatlarıyla alışveriş yaparken ekstra Bonus kazanabilmenize olanak tanır.

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurunuzu 30 saniyede, telefon numaranız ve TC kimlik numaranızla online gerçekleştirilebilir, şubeye gitmenizde gerek kalmadan adresinizden hemen teslim alabilirsiniz.

Bonus kredi kartım nerede?

Başvuru süreci başarıyla tamamlanan kullanıcılara diledikleri Bonus kredi kartı, başvuru formunda belirtilen adrese teslim edilecek şekilde gönderilir. Başvuru işleminin ardından kullanıcılara e-posta veya cep telefonu üzerinden bilgilendirme yapılır. Bu sayede kartınızın nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bonus Flaş ile kredi kartınızın hangi aşamada olduğunu başvuru süreci boyunca adım adım takip edebilirsiniz.

Bonus kart başvuru takibini yapabilmek için; BonusFlaş'ın Daha Fazlası menüsünden Başvuru ve Takip'i seçin.

Eğer BonusFlaş'a daha önceden giriş yapmadıysanız; Kart Başvuru Takip'i seçtikten sonra TC Kimlik ve Cep Telefonu numaranızı girip, ardından SMS ile gelen şifreyi girin.

Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı, kredi kartıyla alışveriş imkanı tanıyan fiziki ya da online mağazalarda kullanılabiliyor. Yapılan alışveriş sonrası belirlediğiniz şifreyi POS cihazına yazmanız ve onaylamanız yeterli oluyor. Bazı bankaların sunduğu temassız işlem özelliği ile şifre girmeden de ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınız ile satın aldığınızı ürünleri mağazanın belirlediği koşullar doğrultusunda taksitlendirebilirsiniz.

Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Açılır?

Herhangi bir durumdan dolayı kredi kartı internet alışverişine kapanmış kişiler, bankaların özel olarak belirlediği yollarla kartlarını internet üzerinden alışveriş yapmaya uygun hale getirebiliyor. Çağrı merkezi ve banka şubeleri bu işlem için en yetkili kanallar. Bunun dışında bazı bankalar mobil uygulama, internet bankacılığı ya da ATM gibi kanallarla da kredi kartını internet alışverişine açabiliyor.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Kredi kartı limiti, kredi kartı başvurusu esnasında banka tarafından belirleniyor. Kredi kartınızla yapabileceğiniz toplam harcama miktarı olan kredi kartı limiti, kişilerin gelir düzeylerine ve kredi notlarına göre şekilleniyor. Geliri de kredi notu da yüksek olan kişilerin kredi kartı limitleri de daha yüksek oluyor. Gelir düzeyi belli bir seviyenin altında olan ve geçmişte bankalarla ödeme sorunları yaşayan kişilerin aylık harcama sınırı ise düşük tutuluyor.

Kredi Kartı Minimum Ödeme Nedir?

Kredi kartınızla yaptığınız aylık harcamalar için bankanız size her ay bir ekstre gönderiyor. Bu ekstrede dönem içi harcamalarınız ve varsa geçen aylardan kalan borçlarınız toplam ödeyeceğiniz miktarı belirliyor. Bu miktarı ödeyemeyecek olan kişiler içinse bir minimum ödeme miktarı belirleniyor. Asgari ödeme tutarını ödeyen kredi kartı sahipleri, borçlarının faizle artmasını engelliyor.

Temassız Kredi Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız ödeme özelliği bulunan kredi kartlarının tümü temassız kredi kartı olarak nitelendiriliyor. Temassız kartlar sayesinde alışveriş sonrası ödeme aşamasında kart şifrenizi girmeniz gerekmiyor. Kredi kartınızı POS cihazına göstermeniz ödeme işleminizi tamamlamanız için yeterli oluyor. Temassız kredi kartları, ödeme aşamasında zaman kazandırdığından pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Alınır?

Taksitli nakit avans, nakit ihtiyacı olan kişilerin kredi kartları üzerinden nakit para temin edebildikleri ve ödemesini de taksitler halinde kolayca gerçekleştirebildikleri bir uygulama. Üstelik hiçbir formalite ile uğraşmadan ya da şubeye uğramadan; bankamatik, internet bankacılığı, mobil uygulama  ve müşteri hizmetleri gibi kanallar aracılığıyla kolayca taksitli avans çekebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sonraki aylarda ise belirlediğiniz taksit planına uygun şekilde borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Nakit Avans Nedir? Nasıl Alınır?

Nakit avans, nakit ihtiyacı olan kişilerin kredi kartları aracılığıyla nakit para çekebilmelerini sağlıyor. Krediden farklı olarak sözleşme yapmadan, şubeye gitmeden; bankamatik, internet bankacılığı, mobil uygulama ya da çağrı merkezi üzerinden nakit avans çekebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı aynı gün içinde karşılayarak dilediğiniz gibi kullanabilir, bir sonraki ay ekstrenize yansıyacak nakit avans tutarını kredi kartı borcunuz ile birlikte ödeyebilirsiniz.

İşlem Taksitlendirme Nedir? Ek Taksit Nasıl Yapılır?

İşlem taksitlendirme, kredi kartınız ile peşin ödeme yaptığını alışverişleri sonradan taksitlendirmenize olanak tanıyor. İşlem tutarına göre harcamalarınızı taksitlendirip ilerleyen aylarda daha az tutarlarla, daha rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ek taksitlendirme ya da işlem taksitlendirme yapmak için şubeden internet bankacılığına, mobil uygulamadan çağrı merkezine hatta SMS'e kadar pek çok kanalı kullanabilirsiniz.

İşlem Erteleme Nedir?

Ay içinde yaptığınız bir harcamanın ay sonu gelecek ekstrenize yansımasını istemiyorsanız işlem erteleme yapabilirsiniz. Böylece peşin ödediğiniz bir alışverişin ödemesini yapmak sizi bu ay zorlayacaksa  gelecek ay ödeyebilirsiniz. İşlem erteleme talebinde bulunmak için o ayki ekstrenizin kesilmeden çağrı merkezi, SMS, internet bankacılığı ya da mobil uygulama kanallarına başvurabilir, ödeme tarihinizi erteleyebilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Bonus kredi kartları alışveriş yaparken ya da alışverişleriniz sonrası pek çok avantaj sunuyor. Nakit sıkıntınız varsa nakit avans ve taksitli nakit avans ile nakit para çekebilir ya da işlem erteleme ve ekstre atlatma sayesinde ödemelerini erteleyebilirsiniz. Anlaşmalı markalardan yapacağınız alışverişlerde ekstra Bonus kazanabilir, harcamalarınızı taksitlendirerek ödemelerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Bonus kartları incelemek ve tüm avantajlarını görmek için tıklayın!

Garanti Bonus kredi kartı başvuru işlemleri çok kolay!

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Garanti BBVA ile  fırsatlarla dolu kredi kartı seçeneklerinden biri olan Bonus Genç karta sahip olabilirsiniz. Kart ücreti bulunmayan öğrenci kredi kartı başvurusu için siz de hemen harekete geçin!

Garanti Bonus kredi kartları için hemen başvuruda bulun!

 • Bonus Trink başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Genç başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Flexi başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Taraftar başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Gold başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Platinum başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus American Express başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Money Bonus başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Business başvuru işlemleri için tıklayın!
 • Bonus Amex başvuru işlemleri için tıklayın!

* Kart başvurunuz değerlendirildikten sonra arzu ettiğiniz şubeden teslim almanız istenebilir.