Tüketim Alışkanlıklarınıza Göre Hangi Kredi Kartı Seçeneğini Tercih Etmeniz Gerekiyor?

Kredi kartları acil nakit ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda alışverişlerinize taksit imkânı sunarak hayatınızı kolaylaştırabilir. İçeriğimizde yer alan kredi kart özelliklerini inceleyerek sizin için uygun fırsatları sunan kartları değerlendirebilirsiniz.

Ortalama okuma süresi: 5 - 6 dakika

Tüketim Alışkanlıklarınıza Göre Hangi Kredi Kartı Seçeneğini Tercih Etmeniz Gerekiyor?

Kredi kartları acil nakit ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda alışverişlerinize taksit imkânı sunarak hayatınızı kolaylaştırabilir. Bonus Platinum, Miles&Smiles Garanti BBVA, American Express, Shop & Fly ve Bonus kart çeşitleri arasından hangi kredi kartı tüketim alışkanlıklarınıza uygun anlamak için size özel hazırlanan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus'da hangi kredi kartı tüketim alışkanlıklarınıza daha uygun?

Kredi kartları alışveriş alışkanlıklarınıza göre çeşitli kampanyalar, ayrıcalık ve fırsatlar sunar. Yaptığınız alışverişlerle puan biriktirebilir, bu puanlarla alışverişler yapabilirsiniz.

Garanti BBVA, kredi kartları ve Bonus Kart olmak üzere iki ayrı kategoride karşınıza çıkar. Bonus Gold, Bonus Platinum, Bonus Genç, Bonus Sanal Kart gibi türleri bulunan Bonus kartlar; farklı tüketici alışkanlıklarına özel çözümler sunar. Kredi kartı kullanırken tüketici kimliğinde yaptığınız alışverişleri baz alarak hangi kredi kartının size uygun olduğunu anlayabilirsiniz. Sıklıkla seyahat ediyorsanız Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kredi kartınızı alışveriş için kullanıyorsanız Bonus Platinum'u seçebilirsiniz.

Kart özelliklerini inceleyerek sizin için uygun fırsatları sunan kartları değerlendirebilirsiniz.

 
Bonus
 • Bonus Platinum:

Bonus ailesinin en prestijlisi Bonus Platinum'un ayrıcalıklı dünyasında harcamalarınızdan ekstra bonus kazanabilir, taksit imkanlarından yararlanarak ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 • Miles & Smiles Garanti BBVA:

Uçuşlarında Türk Hava Yolları'nı tercih eden, TK statüsü Classic Plus, Elite, Elite Plus olan müşterilerimiz alışverişlerinden sektöre göre değişen oranlarda mil kazanabilir, kazandıkları milleri Türk Hava Yolları'nda bilet alımında kullanabilir. Türk Havayolları'ndan satın alınan uçak biletleri için 4 TL'ye 1 mil kazanır ve ödemeleri 6 taksit ile yapabilirler. Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları sahibi müşterilerimiz bankamızda bulundurdukları varlık tutarlarına bağlı olarak alışverişlerinden 4.5 kata kadar ekstra mil kazanımından faydalanabilirler.

 • Shop&Fly:

Shop&Fly ile alışveriş; daha fazla mil daha fazla seyahat demek. Shop&Fly kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalardan ve yıl boyunca BonusFlaş’tan katılacağınız kampanyalardan kazanacağınız milleriniz ile; uçak biletlerinizi dilediğiniz hava yolundan alabilir, alan verginizi millerinizle ödeyebilirsiniz. Dilerseniz biriktirdiğiniz millerinizi seyahat harcamalarınıza ek olarak anlaşmalı akaryakıt istasyonları ve marketler ile seçkin giyim ve elektronik mağazalarında kullanabilirsiniz.

 • American Express:

American Express Card ile Türkiye'nin en seçkin restoran ve otellerinde size özel %20’ye varan indirim ayrıcalığından faydalanırsınız.

 • Bonus Diji:

Kart bilgilerinin gizli olduğu Bonus Diji, alışverişlerinizi dijital olarak gerçekleştirmenize olanak tanır. Güvenlik bakımından son derece emniyetli olan Diji Kart, internet alışverişlerinizde risk altında olmanızı engeller. Kartın üzerinde yalnızca ad ve soyad bölümü bulunur.

 • Bonus Gold:

Bol Bol Bonus ve prestijin keyfini bir arada yaşayın, Bonus Gold kredi kartı ile yüzbinlerce iş yerinde size özel Bonus ve taksit fırsatlarından kolayca yararlanın!

 • Bonus Card:

Garanti BBVA’nın sunduğu ayrıcalıklı kartlardan biri olan Bonus’un, taksitli alışveriş özellikleri bulunur. Kart ile bonus puanlar da kazanabilirsiniz.

 • Bonus Genç:

18-26 yaş arasındaki gençlere ayrıcalıklar sunan Bonus Genç kart ile fırsatlardan yararlanmak için kart ücreti ödemezsiniz. Hangi kredi kartı aidatsız kullanılabilir diye merak eden gençler Bonus Genç karta sahip olabilir.

 • Taraftar Kredi Kartları:

Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe taraftarları için hazırlanan kredi kartları; taraftarlar alışveriş yaptıklarında takımlarının kazanmasını da sağlar. Siz de takımınızın kazanmasını istiyorsanız bu kartlardan birine sahip olabilirsiniz.

 • Çevreci Bonus:

Küresel ısınma, iklim değişiklikleri gibi doğa tehditlerine karşı duyarsız kalamayanlar için hazırlanan Çevreci Bonus, belirli tutardaki harcamalarınıza iki katı daha fazla bonus kazandırır.

 • Bonus Flexi:

Ücretsiz kredi kartı seçeneklerinden biri olan Bonus Flexi, yıllık aidat ücreti ödemeden kullanabileceğiniz kartlardandır. Aynı zamanda bonus kazanarak alışverişlerinizde fırsatlar elde edebilirsiniz.

 • Money Bonus:

Migros, Migros Jet, 5M ve Sanal Market uygulamasında geçerli olan kredi kartı, hem money hem bonus kazandıran kartlardandır. Biriktirdiğiniz puanları kullanabilir, isterseniz ürüne özel yapılan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

 • Bonus American Express:

Bonus American Express ile market, restoran ve e-ticaret alışverişlerinizden %1 ekstra bonus kazanabilirsiniz.

 • Şeffaf Bonus:

Bonus ailesinin yenilikçi kartı Şeffaf Bonus yüzbinlerce iş yerinde size özel bonus ve taksit fırsatı sunar.

 • Aynalı Bonus:

Sadece alışveriş yaparken değil, makyaj yaparken de kullanabileceğiniz tüm bonus özelliklerine sahip Aynalı Bonus'la yüzbinlerce işyerinde size özel bonus ve taksit fırsatı sizi bekliyor.

 • Bonus Sanal Kart:

Bonus Sanal Kart, internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz güvenli bir kart türüdür. İnternet alışverişlerinizde güvenlik endişeniz varsa bu kart tipini kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus’un sunduğu kredi kartlarında hangi ayrıcalıklar var?

 • Garanti BBVA, bonus ayrıcalıkları sayesinde kredi kartınızla alışveriş yaparken kazanmanızı sağlar. Bonus puan biriken Bonus Kart çeşitleriyle bedava alışverişler yapabilir, puanlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.
 • Kredi kartınızla yapacağınız sağlık harcamalarınızı taksitlendirebilir; kozmetik, giyim alışverişi, market alışverişi gibi çeşitli alışveriş tiplerine özel indirim ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.
 • Ücretsiz taksitli nakit avans ayrıcalıkları sunan Bonus Kart çeşitleriyle anlık nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, taksitler hâlinde geri ödeme yapabilirsiniz.
 • Aylık 300’den fazla kampanya sunan Garanti BBVA Bonus kartınızla çok sayıda fırsatlardan faydalanmanıza yardımcı olur.
 • Harcamalarınızda  bonus kazanım fırsatıyla alışverişlerinizden kârlı çıkmanıza imkân tanır.
 • Gençlere özel ücretsiz kullanım sunan Garanti BBVA Bonus, gençlere çok sayıda imkan sağlar.
 • Çeşitliliği fazla olan Bonus kart serisi, dilediğiniz alışveriş tipine özel seçimler yapmanıza olanak tanır. Bu sayede tüketim alışkanlığınıza özel seçim yaparak kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus ayrıcalıklarıyla kazanın!

Garanti BBVA, çok sayıda özel kampanyasıyla kredi kartı kullanımlarınızı kârlı hâle getirir. Siz de tüketici alışkanlıklarınıza göre seçeceğiniz kredi kartı için hemen başvuru yapabilir, kampanyalar sayesinde fırsatlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Garanti BBVA Bonus ayrıcalıklarından yararlanarak oldukça pratik bir şekilde kredi kartı başvurusunda başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kartları, vergi borcu ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri gibi çeşitli ödeme türleri için de kullanılabilir. Kolay vergi borcu ödemek için Garanti BBVA Bonus kredi kartlarını inceleyebilirsiniz. Vergi borcu hangi kredi kartı ile ödeme yapılabilir sorusuna cevap veren kart seçeneklerini inceleyerek hemen faydalanabilirsiniz.

Her harcama tipine özel kart seçenekleri sunan Garanti BBVA Bonus ile gittiğiniz restoran ve kafelerde indirim kazanabilir; kurumsal markalardan giysi, sağlık ya da kozmetik alışverişlerinizde ayrıcalıklar elde edebilirsiniz. Hangi kredi kartı size uygun keşfetmek için kredi kartı çeşitlerinin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kredi kartları arasından alışveriş profilinize en çok uyan seçeneği hemen değerlendirebilir, kolayca başvuru adımına geçebilirsiniz.

 
Bonus
HEMEN BAŞVURİNDİR
HEMEN BAŞVURİNDİR
ASMR Nedir? ASMR Neden Popüler?
  
Bayram Alışverişinde En Çok Satın Alınan Ürünler
  
Üniversitede Bölüm Değiştirme Nasıl ve Ne Zaman Yapılmalı?
  
Yurt dışı Alışverişlerinizde Kredi Kartı Kullanım Rehberi: Yurt dışında Kredi Kartınıza Dair Dikkat Etmeniz Gerekenler
  
Yaz Güzellik Sırları: Cilt Bakımı ve Güneşten Korunma İpuçları
  
Vizesiz Ülkelerde Ekonomik Gezmenin İpuçları
  
Kredi Kartı Nakit Avans Nedir? Hangi Kredi Kartı Nakit Çekim Fırsatı Sunar?
  
Podcast Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Podcast Önerileri
  
Küçük Yatak Odası Dekorasyonu: Fonksiyonellik ve Şıklık
  
Sosyal Medyada Güvenli Seyahat: Gençler için İnternet Tehlikeleri ve Önlemler
  
Dünya Mutfaklarından En İyi 10 Geleneksel Yemek
  
Kredi Kartı Limit Arttırma İpuçları
  
Balkon Dekorasyonu Fikirleri
  
Öğrenciler İçin: Tez Yazım Kural ve Önergeleri
  
Son Dakika Bayram Tatili Rehberi: İstanbul'a Yakın Gezilecek Yerler ve Öneriler
  
Genç Girişimcilerin Rehberi: İş Dünyasına Adım Atma Stratejileri
  
Çeyiz Listesi Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Püf Noktalar
  
Sahurda Neler Yenmeli? Ramazan Ayında Doğru Beslenme Yolları
  
2024 Moda Trendleri: Yılın En Çarpıcı Stil İpuçları
  
Gezi Planlamada Dikkat Etmeniz Gerekenler
  
Yaratıcı Ev Dekorasyon Fikirleri
  
Kredi Kartlarındaki Güvenlik Kalkanı: CVV Kodu Nedir?
  
Sizi Derinden Etkileyecek Belgesel Önerileri
  
Ev Yenileme Fikirleri: Eskiyi Yeniden Değerlendirme Sanatı
  
Montessori Eğitimi: Çocuk Gelişimine Yolculuk
  
Sevgililer Günü Hediye Fikirleri: Özel ve Anlamlı Hediyelerle Aşkınızı Kutlayın
  
BonusFlaş ile Hayatınızı Kolaylaştıran İpuçları
  
Su Tasarrufu ve Ekonomi: Bireylerin ve İşletmelerin Cebine Dost Çözümler
  
Dijital Ödeme Sistemleri ve Kazandıran Kampanyalar
  
Bonus ile Kış Tatiline Hazırlık : Valizinizde Neler Olmalı?
  
Akaryakıt İstasyonlarında Yakıt Tasarrufu için İpuçları
  
Gençler için Yurt Dışında Eğitim ve Çalışma Rehberi
  
Türkiye'deki Dijital Platformlar ve Sundukları Hizmetler
  
Yaz Tatili - Popüler Yurt içi Destinasyonları
  
Online Eğitimin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
  
Araç Sahipleri için Yakıt Tasarrufu ve Farklı Yakıt Türleri Nelerdir?
  
Yurtdışı Seyahati Öncesi Yapılması Gerekenler
  
Yaz Tatili Bütçesi Birikim Planı
  
Sosyal Medya ve E-ticaretin Kozmetik Sektörü ile Etkileşimi
  
Gençler İçin Kariyer Planlaması
  
Bavul Hazırlama Rehberi
  
2023 En Popüler Mobil Oyunlar
  
Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  
Kredi Kartı Dolandırıcılığı Nedir, En Sık Kullanılan Yöntemler Nelerdir?
  
Dünyanın En Coşkulu 15 Futbol Ülkesi
  
Bonus Kredi Kartınızla Yapabileceğiniz Online Ödemeler
  
En Sevilen 10 Öğrenci Yemeği
  
Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  
DAHA FAZLA GÖSTER
BonusFlaş uygulamanızdan dilediğiniz kampanyaya tek tıkla, SMS göndermekle uğraşmadan anında katılabilirsiniz.
BONUSFLAŞ İLE KAMPANYALARA KATIL
BonusFlaş App StoreBonusFlaş Google Play
BonusFlaş qr
BonusFlaş