Bonus Kredi Kartınızla Yapabileceğiniz Online Ödemeler

Ortalama okuma süresi: 7-8 dakika

Bonus Kredi Kartınızla Yapabileceğiniz Online Ödemeler

Bonus kredi kartınızla pek çok ödemeyi banka şubesi ya da ilgili kurumların şubelerine gidip sıra beklemeden yapabileceğinizi biliyor musunuz? Böylece zamandan tasarruf edebilir ve düzenli ödemelerinizi dilediğiniz yerden hızlıca gerçekleştirebilir, düzenli ödeme talimatı vererek ödemelerinizin aksamadan yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bonus'ta fırsatlar bitmez! Bonus ayrıcalıklarıyla her ay 300'den fazla kampanyadan yararlanabilir, otomatik fatura ödeme kampanyalarını takip ederek bonus kazanabilir, bu bonuslarla bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!

Bonus kredi kartınızla, MTV ödemeleri, emlak vergisi ve trafik cezası ödeme gibi vergi işlemlerinizi ya da telefon, internet, doğalgaz ve elektrik faturası gibi fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Henüz Bonus kartlı değilseniz hemen kredi kartı başvurusu yapabilir, Bonus'un kampanyalarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz!

Peki, Bonus kartla vergi ve fatura ödemelerinizden hangilerini, nasıl yapabilirsiniz? Gelin bunlara birlikte bakalım.

Bonus

Vergi Ödemeleri

Vergi ödemeleriniz Bonus kredi kartı, BonusFlaş ve güvenli ödeme aracı GarantiPay aracılığıyla oldukça kolay! Bunun için ihtiyacınız olan Bonus kredi kartına sahip olmak ve BonusFlaş veya Garanti BBVA Mobil’i akıllı telefonunuza indirerek uygulamaya girmek! Dilerseniz ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet ya da garantibbva.com.tr'den de online olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca Bonus kampanyalarını takip ederek vergi ödemesi fırsatlarından yararlanabilir, vergi borcunuzu taksitlendirerek ödeyebilir ya da ödemeniz sonucunda bedava bonus kazanarak diğer ihtiyaçlarınızı bedavaya satın alabilirsiniz.

MTV

Motorlu Taşıt Vergisi, aracı olan her T.C. vatandaşının yılda iki kez ödemesi zorunlu bir vergidir. Ödeme zamanı geldiğinde vergi sahiplerinde yük oluşturabilen "Ödemeyi nasıl yapacağım?" ya da "Ödemeyi nasıl daha kolay yapabilirim?" sorularının cevabı ise Garanti BBVA’da! Siz de Bonus kredi kartıyla Motorlu Taşıt Vergisi ödeme işlemini rahatlıkla birkaç farklı şekilde ve sadece birkaç adımda tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi geciktirmeden yaptığınız takdirde ödemeyi geç yapmanızdan kaynaklanan vergi faiz cezasından kaçınmanız da mümkündür. Peki Bonus kredi kartıyla MTV ödemesi nasıl yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemini,

 1. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan "ödemeler" menüsü altındaki "vergi ödemeleri" adımından,
 2. Garanti BBVA Mobil'den bankacılık işlemleri adımındaki "ödemeler" bölümünden,
 3. Garantibbva.com.tr'den de "ödemeler ve hizmetler" adımından,
 4. BonusFlaş üzerinden de Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, Bonus kredi kartıyla MTV borç ödeme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den ister kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

MTV ödeme işlemleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için MTV Ödeme bilgilendirme sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. BonusFlaş üzerinden ise güncel kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

Emlak Vergisi

Emlak vergisi de tıpkı MTV gibi bu kez sahibi olduğunuz gayrimenkul ve taşınmazların her biri için yılda bir kez ödenmesi gereken vergi türüdür. Fakat artık vergi dairesinde sıra beklemeden de emlak vergilerinizi oturduğunuz yerden ödemeniz mümkün! Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden Bonus kredi kartınızla anlaşmalı kurumların internet sitesinden ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden Havale ya da EFT yaparak ilgili banka hesabına borcunuzu ödeyebilirsiniz.
 2. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr üzerinden emlak vergisi borcunuzu sorgulayabilir ve borcunuzu hızlıca Bonus kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
 3. E-Devlet üzerinde yer alan "İnternet Vergi Dairesi" adımını izleyerek emlak verginizi sorgulayabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

 

Peki neden Bonus kredi kartıyla ödemelerinizi yapmalısınız? Bonus kredi kartı size taksit ya da Bonus kazanma gibi farklı fırsatlar ve ödeme dönemlerinde kampanyalar sunduğu için Bonus kredi kartınızla işlemlerinizi hem güvenli şekilde halledebilir hem de vergi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bonus kredi kartınızla yaptığınız her ödeme size farklı Bonus kampanyalarından yararlanma ya da Bonus kazanma fırsatı veriyor. Bu sayede daha çok Bonus kazanabilir kazandığınız bonuslarla rahatlıkla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Güncel ve geçmiş kampanyalarımızı "Kampanyalar" sayfamızdan ya da BonusFlaş üzerinden takip edebilirsiniz.

Emlak vergisi ödeme ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için "Emlak Vergisi Ödeme" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Trafik Cezası Ödeme

Kimi zaman trafikte başımıza nahoş durumlar gelebilir. Trafik cezası da bunlardan biridir. Trafik cezasını online ödemek için öncelikle cezanın size tebliğ edilmiş olması gerekir. Bu durumda cezanızı hızlıca ödemenizi tavsiye ederiz çünkü aksi takdirde cezayı ödemeyi geciktirdiğiniz her ay için ceza faizi işleyecek ve ceza tutarı artacaktır. Peki Garanti BVVA Bonus kredi kartıyla trafik cezası nasıl ödenir?

 1. Garanti BBVA İnternet üzerinden Bireysel İşlemler adımını izlemelisiniz. Trafik Para Cezaları bölümünden Bonus kredi kartıyla trafik cezası ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Garanti BBVA Mobil üzerinden de trafik para cezasını hızlıca ödeyebilirsiniz. Bunun için öncelikle Garanti BBVA Mobil’i akıllı telefonunuza indirmiş olmanız gerekmektedir.

 

Detaylı bilgi için Trafik Cezası Ödeme bilgilendirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Garanti BBVA İnternet ya da Garanti BBVA Mobil üzerinden ödemeyi gerçekleştirmek için Trafik Para Cezası Ödeme sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Bonus

Fatura Ödemeleri

Bonus kredi kartıyla fatura ödemelerinizi şube ya da ilgili kuruma gitmeden rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip derdinden kurtulabilir, tüm düzenli ödemelerin zamanında, gecikmeden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Telefon ve İnternet Faturası Ödeme

Bonus kredi kartınızla farklı kurumlara ait telefon ve internet faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet ve Fatura Ödemeler

 1. Garanti BBVA Mobil'deki İşlemler > Ödemeler > Fatura adımından
 2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndaki Ödemeler > Fatura adımından fatura borcunuzu öğrenebilir ve ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için Türk Telekom Fatura Ödeme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell ve Superonline Fatura Ödeme

 1. Garanti BBVA Mobil'deki İşlemler > Ödemeler > Fatura adımından
 2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndaki Ödemeler > Fatura adımından Turkcell ve Superonline fatura borcunuzu öğrenebilir, Bonus kredi kartıyla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için Turkcell ve Superonline Fatura Ödeme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödeme

 1. Garanti BBVA Mobil'deki İşlemler > Ödemeler > Fatura adımından,
 2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndaki Ödemeler > Fatura adımından fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için Vodafone Fatura Ödeme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğalgaz, Elektrik, Su Faturası Ödeme

Garanti Bonus kredi kartıyla doğalgaz, elektrik, su faturası ödeme işlemlerinizi banka ya da ilgili kurum şubesine gitmeden kolayca ödeyebilirsiniz. Ayrıca Bonus kampanyalarından yararlanarak ödeme işlemlerinizi sizin için daha fırsatlı hale getirebilirsiniz.

 1. Garanti BBVA Mobil'deki İşlemler > Ödemeler > Fatura ödeme adımından,
 2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndaki Ödemeler > Fatura adımından fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Doğalgaz, elektrik ve su fatura ödemelerinize otomatik ödeme talimatı vererek borcunuzun zamanında ödenmesini sağlayabilir faturanızı takip derdinden kurtulabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatıyla ilgili daha fazla bilgi için Garantili Otomatik Fatura bilgilendirme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bonus

Online Ödemeler Bonus Fırsatlarıyla Çok Kolay!

Siz de hemen Garanti BBVA müşterisi olun, Bonus kredi kartının fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayın! Bonus kredi kartı ve Garanti BBVA çözümleriyle vergi ve fatura borçlarınızı online olarak ödeyebilir, kampanya dönemlerinden yararlanarak ödemelerinizi taksitlendirebilir ya da ekstra bonus kazanabilirsiniz. Siz de şimdi Bonus kredi kartı başvurusu yapın, Bonus'un fırsatlarından anında yararlanmaya başlayın!

HEMEN BAŞVURİNDİR
HEMEN BAŞVURİNDİR
Dünya Mutfaklarından En İyi 10 Geleneksel Yemek
  
Kredi Kartı Limit Arttırma İpuçları
  
Balkon Dekorasyonu Fikirleri
  
Öğrenciler İçin: Tez Yazım Kural ve Önergeleri
  
Son Dakika Bayram Tatili Rehberi: İstanbul'a Yakın Gezilecek Yerler ve Öneriler
  
Genç Girişimcilerin Rehberi: İş Dünyasına Adım Atma Stratejileri
  
Çeyiz Listesi Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Püf Noktalar
  
Sahurda Neler Yenmeli? Ramazan Ayında Doğru Beslenme Yolları
  
2024 Moda Trendleri: Yılın En Çarpıcı Stil İpuçları
  
Tüketim Alışkanlıklarınıza Göre Hangi Kredi Kartı Seçeneğini Tercih Etmeniz Gerekiyor?
  
Gezi Planlamada Dikkat Etmeniz Gerekenler
  
Yaratıcı Ev Dekorasyon Fikirleri
  
Kredi Kartlarındaki Güvenlik Kalkanı: CVV Kodu Nedir?
  
Sizi Derinden Etkileyecek Belgesel Önerileri
  
Ev Yenileme Fikirleri: Eskiyi Yeniden Değerlendirme Sanatı
  
Montessori Eğitimi: Çocuk Gelişimine Yolculuk
  
Sevgililer Günü Hediye Fikirleri: Özel ve Anlamlı Hediyelerle Aşkınızı Kutlayın
  
BonusFlaş ile Hayatınızı Kolaylaştıran İpuçları
  
Su Tasarrufu ve Ekonomi: Bireylerin ve İşletmelerin Cebine Dost Çözümler
  
Dijital Ödeme Sistemleri ve Kazandıran Kampanyalar
  
Bonus ile Kış Tatiline Hazırlık : Valizinizde Neler Olmalı?
  
Akaryakıt İstasyonlarında Yakıt Tasarrufu için İpuçları
  
Gençler için Yurt Dışında Eğitim ve Çalışma Rehberi
  
Türkiye'deki Dijital Platformlar ve Sundukları Hizmetler
  
Yaz Tatili - Popüler Yurt içi Destinasyonları
  
Online Eğitimin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
  
Araç Sahipleri için Yakıt Tasarrufu ve Farklı Yakıt Türleri Nelerdir?
  
Yurtdışı Seyahati Öncesi Yapılması Gerekenler
  
Yaz Tatili Bütçesi Birikim Planı
  
Sosyal Medya ve E-ticaretin Kozmetik Sektörü ile Etkileşimi
  
Gençler İçin Kariyer Planlaması
  
Bavul Hazırlama Rehberi
  
2023 En Popüler Mobil Oyunlar
  
Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  
Kredi Kartı Dolandırıcılığı Nedir, En Sık Kullanılan Yöntemler Nelerdir?
  
Dünyanın En Coşkulu 15 Futbol Ülkesi
  
En Sevilen 10 Öğrenci Yemeği
  
Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  
DAHA FAZLA GÖSTER
BonusFlaş uygulamanızdan dilediğiniz kampanyaya tek tıkla, SMS göndermekle uğraşmadan anında katılabilirsiniz.
BONUSFLAŞ İLE KAMPANYALARA KATIL
BonusFlaş App StoreBonusFlaş Google Play
BonusFlaş qr
BonusFlaş