Nakit Avans

Nakit Avans

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Bonus'unuz yanınızda! Bonus'unuzla Paramatiklerden ve diğer banka ATM'lerinden nakit avans çekebileceğiniz gibi, İnternet Şubesi ve 444 0 333 Alo Garanti'den de nakit avans çekebilir ve nakit avansınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Nakit Avans

Nakit Avans faizi %2,02'dir.

Bankamızdan gerçekleştirilen yurt içi nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5'i+6 TL (min 6 TL), yurt içinde diğer bankalardan gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5'i+8TL (min 8 TL) 'dir. Yurt dışında gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5'i+3,60 USD (min 3,60 USD) veya %3,5'i+2,40 Euro (min 2,40 Euro)'dur.

Nakit Avans
Nakit Avans

Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapıldığında nakit avans işlem ücreti iptal edilmez.

Nakit avans faiz tutarına %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup, bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir.

Nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı takdirde anapara üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler.

Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.

Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.

Nakit Avans
Nakit Avans

Nakit avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama ve Kısmi Ödeme yapılamaz.

 

Nakit Avans
Nakit Avans

• Döviz ve USD ödeme tipli kartlarda nakit avans çekilmesi halinde mevcut ekspres limit işlemlerindeki gibi TL ekstre edilir.

Nakit Avans
Nakit Avans

Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, son ödeme tarihinize kadar, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit avans kullanımına ve limitiniz artış değerlendirmesine kapatılır ; bu ödeme davranışını bir takvim yılı içerisinde art arda üç defa yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.

Paramatik’ler ve yurtiçi ATM’lerde kredi kartı ile günlük nakit çekim limiti kart başına 4.000 TL ile sınırlıdır. İnternet Şubesi ve 444 0 333 Alo Garanti'de maksimum sınır nakit çekme limitiniz kadardır.

Yurtdışı ATM’lerde kredi kartı ile günlük nakit çekim limiti 7.000 TL ile sınırlıdır.

Nakit Avans
Pixelplus Interactive