NASIL KAZANIRIM?

Bonus kartlarınız ile Bonus üyesi Metro marketlerde Garanti Bankası posundan tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde 20 TL bonus kazanacaksınız.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üyesi Metro Toptancı Marketler'de Garanti Bankası posundan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya METRO20 yazılarak 3340'a SMS gönderilmelidir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce Hemen Katıl butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO20 yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL‘dir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 20 TL Bonus kazanabilir.
 • SMS veya BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla bir kanaldan en fazla 20 TL bonus kazanabilir.
 • SMS veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus 30 Kasım 10 Aralık 2017 tarihleri arasında kullanılabilir. Bu sürede kullanılmayan bonus 12 Aralık 2017 itibariyle geri alınacaktır.
 • SMS ve BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya seçili özel müşteri bazındadır ve sadece Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç dahildir.
 • Kampanyaya Paracard, ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyadan sadece SMS veya BonusFlaş ile bilgilendirilen müşteriler yararlanabilir.
 • Garanti Bankası ve Metro kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için 26 Kasım 2017 23:59’a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan METRO20 yazarak 3340'a SMS gönderilmesi veya BonusFlaş’tan Hemen Katıl butonunun tıklanması gerekmektedir. Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO20 yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL‘dir.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

30 Kasım - 10 Aralık 2017

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23-26 Kasım 2017

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.