Sektör: Tekstil / Marka: Koton

NASIL KAZANIRIM?

Bonus kartlarınız ile Bonus üyesi Koton mağazalarında ve koton.com online alışveriş sitesinde Garanti Bankası Posundan tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde 20 TL Koton bonus kazanacaksınız.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya sadece SMS veya e-mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.
  • 20 TL Koton bonus kampanyası Bonus üyesi Koton mağazalarında ve koton.com online alışveriş sitesinde Garanti Bankası Posundan tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan KOTON yazılarak 3340'a SMS gönderilmesi veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonunun tıklanması gerekmektedir.
  • 20 TL Koton bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Koton mağazalarında 4-10 Ekim 2017 tarihleri arasında kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 12 Ekim 2017 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, sanal kartlar ve Paracard dahildir.
  • 20 TL Koton bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC pos cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Koton bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 20 TL Koton bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • koton.com'da kazanılan bonuslar sadece fiziki Koton mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır, her müşteri sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için 30 Eylül 2017 23:59’a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan KOTON yazılarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Yurtdışından kampanyaya katılım için +905327523340'a KOTON yazarak SMS atılmalıdır.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

4 - 10 Ekim 2017

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

13 - 30 Eylül 2017

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.