Sektör: Diğer / Marka: Paracard

NASIL KAZANIRIM?

YURTDIŞINDA DA PARACARD'INIZI KULLANIN BONUS KAZANIN

DİĞER BİLGİLER

Garanti BBVA'nın özel alışveriş ve ATM kartı Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanabilir, kazandığınız bonusu, Bonus İşyerleri'nde bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. Paracard Bonus'unuzu internet alışverişlerinizde de kullanabilir, 3D Secure uygulamasıyla birlikte online alışverişlere açılan Paracard Bonus ile yurt içinde ve yurt dışında güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerde, Kuruşları Ödemeyin! Yapılan alışverişlerde kuruşlu tutar ile ilgili işlemin gerçekleştirildiği ayı takiben kartın bağlı olduğu hesaba iade edilecektir. Kampanyaya Bonusflaş'tan "HEMEN KATIL' butonuna basarak ya da "KURUSYOK' yazıp 3340'a SMS atarak katılabilirsiniz.

Paracard Bonus Trink ile alışverişlerinizi "trink" diye tek bir dokunuşla öder; aynı zamanda, bonus kazanmaya da devam edebilirsiniz.

Yurtdışında alışverişlerinizi Paracard Bonus'unuzla yapın kazançlı çıkın! Yurtdışı harcama ve nakit çekim işlemleriniz uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen kurdan USD'ye çevrilerek bankamıza iletilir. Bankamıza bu kuruluşlardan iletilen tutarı TL'ye çevirmek için kullanılacak kur olarak, işlem tarihinde Bankamız Gişe Döviz Satış Kuru' nun %1.6015 fazlası kullanılır ve hesaba yansıtılır. (ATM işlemlerinde bu oran minimum 3 USD'dir.)

Yurtdışında gerçekleştirilen TL işlemler, ekstrenize aynen yansıtılır.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.