Şimdi konuşun..
Yukko.com’da 75TL’ye varan bonus ve +2 taksit

Yukko.com’da 75TL’ye varan bonus ve +2 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Yukko

NASIL KAZANIRIM?

Yukko.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş’tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus.

DİĞER BİLGİLER

 • 16-31 Ağustos tarihleri arasında Yukko.com'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş'tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş'tan tekrar katılım sağlanmamaktadır.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; "TEBRIKLER. YUKKO.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 15-29 EYLÜL ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-29 Eylül 2018 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Eylül 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti Paracard, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • 4 taksit kampanyası www.yukko.com'da gerçekleştirilen 2 taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • +2 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı,Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans, Alternatif Bank, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Ticari kartlar, ING Bonus Ticari, Abank Ticari Bonus dahildir.
 • +2 taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Denizbank Ticari Bonus, TEB Ticari Bonus,Şekerbank Ticari Bonus, Fibabanka Ticari Bonus Kartları dahil değildir.
 • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
 • Flexi kartların + taksit kampanyasından yararlanabilmesi için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET YUKKO08" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı veya “YUKKO” yazıp , 3340’a SMS gönderilmeli daha sonra harcama yapılmalıdır.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET YUKKO yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir. +2 taksit kampanyasından yararlanmak için EVET YUKKO08 yazarak kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 - 31 AĞUSTOS 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15-29 Eylül 2018