Şimdi konuşun..
Yatsan’da 450 TL Yatsan Bonus!

Yatsan’da 450 TL Yatsan Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Yatsan

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, kampanyaya dahil Yatsan mağazalarında tek seferde yapılacak 4500 TL ve üzeri tek ödemelerde 450 TL Yatsan Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

Kampanya 20 Mart 2020- 20 Nisan 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Yatsan mağazasında tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 4.500 TL ve üzeri alışverişlerde 450 TL Yatsan bonus kampanyası yapılacaktır.

 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 450 TL Yatsan Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Yatsan Bonus'lar 30 Nisan 2020 tarihine kadar sadece Yatsan mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Yatsan bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir.
 • www.yatsan.com web sayfasından yapılacak alışverişlerden kampanyaya dahil değildir. Kazanılan Yatsan bonus www.yatsan.com adresinden harcanamamaktadır.
 • Yatsan bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET YATSAN" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 450 TL Yatsan Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için GarantiBBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 450 TL Yatsan Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya dahil Yatsan mağazalarında tek seferde 4500 TL üzerinde harcama yaparak 450 TL Yatsan bonus kazanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

20 Mart 2020- 20 Nisan 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20 Mart 2020 -30 Nisan 2020