Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel  Yargıcı’da 50 TL Yargıcı Bonus

BonusFlaş’a özel Yargıcı’da 50 TL Yargıcı Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Yargıcı

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Yargıcı mağazalarından ve www.yargici.com’dan tek seferde yapılacak 300TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Yargıcı Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1- 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Yargıcı mağazalarından ve www.yargici.com'dan tek seferde yapacağınız 300 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL Yargıcı Bonus kazanın

  • 50 TL Yargıcı Bonus  1- 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Yargıcı bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Yargıcı Bonus kazanabilir. www.yargici.com'dan ve fiziki Yargıcı mağazalarından yapılacak alışverişlerden 50 TL Yargıcı Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece Yargıcı fiziki mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Yargıcı puanlarwww.yargici.com adresinden harcanamaz
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 50 TL Yargıcı Bonus'lar 7 Mart 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 50 TL Yargıcı Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Yargıcı Shop Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Yargıcı Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Yargıcı bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01- 28 Şubat 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Şubat – 7 Mart 2019