Şimdi konuşun..
VILINZE’de Peşin Fiyatına 8 taksit

VILINZE’de Peşin Fiyatına 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Vilinze

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi VILINZE mağazalarından 8 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Vilinze mağazalarında yapılan 6 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 2 taksit ilave edilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MOBILYA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

13 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.