Şimdi konuşun..
 VIESSMANN Bayilerinde Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!

VIESSMANN Bayilerinde Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!

Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Viessmann

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET VIESSMANN yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

NASIL KAZANIRIM?

Peşin fiyatına 9 taksit için 500 TL üzeri taksitli ödemelerde Viessmann mağaza satış görevlisi tarafından Viessmann Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 9 taksit alışverişe yansıtılacaktır.
Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.

DİĞER BİLGİLER:

 • VIESSMANN Isı Merkez Bayilerinde Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!
 • Kampanya 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya Bonus Program Üyesi Partner Firma bayilerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.
 • 9 taksitli satış için Viessmann mağaza satış görevlisi Viessmann Merkez Sanal POS'u üzerinden kampanyalı 9 taksiti seçerek işlemi gerçekleştirecek ve harcama kart sahibi ekstresine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyada oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, American Express Business, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business , Fibabanka Bonus,Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, TEB Bonus Business, Şeker Bonus , Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus , Alternatifbank Bonus  Business,Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET VIESSMANN" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak 2021-31 Mayıs 2022