Şimdi konuşun..
VIESSMANN Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!

VIESSMANN Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!

Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Viessmann

NASIL KAZANIRIM?

Peşin fiyatına 9 taksit için 100 TL üzeri taksitli ödemelerde Viessmann mağaza satış görevlisi tarafından Viessmann Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 9 taksit alışverişe yansıtılacaktır.
Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

  • VIESSMANN Isı Merkez Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatı!
  • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya Bonus Program Üyesi Partner Firma bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.
  • 9 taksitli satış için Viessmann mağaza satış görevlisi Viessmann Merkez Sanal POS’u üzerinden kampanyalı 9 taksiti seçerek işlemi gerçekleştirecek ve harcama kart sahibi ekstresine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyada oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, American Express Business, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, TEB Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET VIESSMANN" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET VIESSMANN yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak 2021-31 Aralık 2021