Sektör: Giyim / Marka: Vepa 62

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Vepa62 Mağazaları’ndan yapılacak alışverişlerde 7 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Vepa62 mağazalarında Garanti Kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde Vepa62 mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilinde alışverişlerin Garanti Bankası pos cihazından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, A Bank Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp VEPA62 yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen Faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mart 2017 – 30 Haziran 2019

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.