Şimdi konuşun..
30 TL U.S. Polo Assn. Bonus

30 TL U.S. Polo Assn. Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: U.S. POLO ASSN

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak U.S. Polo Assn. ‘da tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL U.S. Polo Assn. Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus, 15 Eylül-15 Ekim 2020 tarihleri arasında Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus  kazanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya sadece U.S. Polo Assn. mağazalarında geçerli olup, tr.uspoloassn.com da geçerli değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için sadece U.S. Polo Assn. mağazalarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sanal kartlar dahil değildir.
 • Kazanılan U.S. Polo Assn. Bonus'lar 25 Ekim 2020 tarihine kadar sadece U.S. Polo Assn. mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar 26 Ekim  2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,   Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL  U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül-15 Ekim 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Eylül-25 Ekim 2020