Şimdi konuşun..
Toyzz Shop’ta 8 taksit

Toyzz Shop’ta 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Toyzz Shop mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 taksitli alışverişlerde +6 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Toyzz Shop mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası dahilinde Toyzz Shop mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında minimum işlem tutarı 50 TL dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business, A Bank Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Fibabanka Bonus, Deniz bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET Toyzz Shop yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran – 31 Aralık 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.