Şimdi konuşun..
Toyzz Shop’ta 20 TL Toyzz Shop bonus

Toyzz Shop’ta 20 TL Toyzz Shop bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Toyzz Shop Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 18 Ocak – 18 Şubat 2019 tarihleri arasında Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com’dan tek seferde yapacağınız 150 TL üzeri alışverişlerinizde 20 TL Toyzz Shop Bonus kazanın

  • 20 TL Toyzz Shop  Bonus  , 18 Ocak – 18 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Toyzz Shop bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 20 TL Toyzz Shop  Bonus  kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20TL Toyzz Shop Bonus kazanabilir. www.toyyzshop.com'dan ve fiziki Toyzz Shop mağazalarından yapılacak alışverişlerden Toyzz Shop Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com adresinden harcanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 20TL Toyzz Shop Bonus 24 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 20 TL Toyzz Shop Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Ocak – 18 Şubat 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

18 Ocak – 24 Şubat 2019