Şimdi konuşun..
Tiffany’de 7 aya varan Taksit

Tiffany’de 7 aya varan Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Tekstil / Marka: Tiffany

NASIL KAZANIRIM?

7 aya varan taksitli satış için, Tiffany&Tomato mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Tiffany&Tomato mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2-3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 7 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, PTT Bonus ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET TIFFANY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.
  • Kampanyaya ek kartlar dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6 Mayıs 2017-31 Ocak 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.