Sektör: Elektronik / Marka: Teknosa

NASIL KAZANIRIM?

Teknosa 6 taksit kampanyası kapsamında Garanti posundan yapılan işlemlere maksimum 12 taksit yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Teknosa mağazalarından yapılan ödemelerde seçmeli 12 taksit imkanı sunulacaktır.
  • 12 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya tün Garanti ve Bonus özellikli kartlar dahildir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit kullanabilir.
  • 12 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.
  • BDDK tarafından yayımlanan 31 Aralık 2013 Tarihli ve 28868 No'lu tebliğine istinaden cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılamayacak olup, 13 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK Yönetmeliği'ne göre, Kurumsal (Ticari) Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir.
  • BDDK tarafından yayımlanan 29 Eylül 2016 Tarihli ve 29840 No'lu tebliğine istinaden elektronik eşya ve bilgisayar satışlarında kredi kartına en fazla altı aya kadar taksit yapılacak olup , Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK Yönetmeliği'ne göre, Kurumsal (Ticari) Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildi
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18.10.2016 - 30.06.2018

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.