Şimdi konuşun..
Tekin Acar Cosmetics, Bonusflaş'a Özel 125 TL Bonus

Tekin Acar Cosmetics, Bonusflaş'a Özel 125 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Tekin Acar Cosmetics mağazalarından yapacağınız harcamalarda 300 TL üzeri alışverişlerinizde 125 TL Tekin Acar Cosmetics bonus kazanın

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Tekin Acar Cosmetics mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 15 Aralık 2016 tarihine kadar sadece Tekin Acar Cosmetics mağazalarında kullanılabilir. 16 Aralık 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 125 TL Tekin Acar Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11-30 Kasım 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

11 Kasım-15 Aralık 2016