Şimdi konuşun..
Tantitoni Mağazaları’nda 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Tantitoni  bonus!

Tantitoni Mağazaları’nda 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Tantitoni bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Tantitoni

NASIL KAZANIRIM?

Alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Tantitoni Mağazaları’nda yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 25 TL Tantitoni bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

25 TL Tantinoni Bonus kampanyası 1-15 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

  • 25 TL Tantinoni Bonus kampanyası dahilinde Tantitoni mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 25 TL Tantinoni Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘Tantitoni’de 25 TL Tantitoni Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 25 TL Tantitoni Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 25 TL Tantitoni Bonus 01 – 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında sadece Tantitoni mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 26 Haziran 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 25 TL Tantitoni Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Tantitoni Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Tantitoni Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 25 TL Tantitoni Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-15 Mayıs 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Mayıs – 25 Mayıs 2018